Nová láska na obzoru? Lucie Vondráčková prozradila víc

Lucie Vondráčková ve svých čtyřiceti letech začíná společně se syny nový život v Čechách. Jak je na tom s láskou?

Zatímco její bývalý manžel, hokejista Tomáš Plekanec krátce po rozchodu začal randit s tenistkou Lucií Šafářovou, se kterou se jim v prosinci loňského roku narodila dcera Leontýnka, Lucie Vondráčková je stále sama. A jak to tak vypadá, ještě zřejmě dlouhou bude. Ne snad, že by se o její srdce neucházela řada ctitelů, ona o další známost prostě nestojí. „Doma mám dva báječné kluky, syny Adama a Matyáše, a myslím, že je nám takhle spolu dobře. Nikoho nehledám. Téma muži je pro mě uzavřené. Na nový vztah nemám čas ani chuť,“ prohlásila zpěvačka a herečka.

Svůj život nyní dělí mezi práci a svoje děti. To je jediné, co ji zajímá a na co se soustředí. „Co se týče práce, dostává se mi krásných hereckých i pěveckých nabídek, za což jsem vděčná. A kluci? Ti zatím objevují svět. Teď je nejvíce zajímají dinosauři,“ dodala s úsměvem.

Zda se jednou vydají sportovní cestou po tatínkovi anebo uměleckou po mamince, nechají jejich rodiče prý na nich samotných. „Chceme, aby si sami našli, co je bude bavit a v životě jim dělat radost. A v tom je budeme podporovat,“ uvedla Lucie Vondráčková.

Podívejte se na nejnovější reportáž s Lucií Vondráčkovou:

Když má čas jen sama pro sebe, ráda čte, plave, bruslí, tancuje, hraje tenis a chodí se dívat na své kolegy do divadla. A také je zapálená chodkyně, která se místo auta nejraději „dopravuje“ pěšky. „To je pro mě už dlouhá léta výborný relax. Během chůze si člověk urovná myšlenky, vyčistí hlavu, uklidní se, nadechne se a ještě je díky tomu fit. Skvělá kombinace. Vřele doporučuji všem,“ uzavřela Vondráčková.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.