Celebrity

14. září 2021 05:58

Gabriela Kolinová

Vondráčková s přítelem si vyrazili ve zběsilém outfitu. Vojnar se nestyděl mluvit o sexu

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar se poprvé objevili bok po boku na veřejnosti

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar se poprvé objevili bok po boku na veřejnosti. Lucie o víkendu usedla do poroty soutěže, kterou Petr moderoval. Oba zvolili dost nápaditý outfit, který nezůstal bez povšimnutí médií. Vzorovaná saka byla zkrátka na někoho až moc extravagantní. Nezůstalo jen u módního trapasu, Vojnar totiž promluvil o sexu a Lucii uvedl do rozpaků. Co řekl?

Nový pár českého showbyznysu se poprvé objevil ve společnosti. Lucka s Petrem se nechali slyšet, že jsou tak pracovně vytížení, že společně strávené chvíle jsou vzácností. Tentokrát se ale potkali pracovně na akci Czech and Slovak PhotoGirl. „Já jsem tady byla jako porotce a Petr jako moderátor, takže my jsme v práci. Jsem ráda, že jsem mohla být součástí a tohle je bonus, že to mělo tak skvělýho moderátora,“ pěla chválu na svého partnera v pořadu Showtime Vondráčková.

Jak Petr, tak Lucka oblékli zběsilá vzorovaná saka. Vojnar zvolil komiksový potisk, jeho partnerka na sebe vzala sako s pestrými hvězdičkami. Oba k barevným vrškům zvolili světlé roztrhané džíny. Byl tohle oblečení záměr? Sladili se spolu? „Já jenom přemýším, jestli jsme sladěný, ale ne,“ uznal Petr Vojnar.

Byť se jim outfit moc nepovedl, náladu jim to nezkazilo. Celou dobu se k sobě tulili a laškovali spolu. Petr z pódia sledoval Lucii a měl tak dobrý přehled, jak se tváří na soutěžící děvčata. „Díval jsem se na všechny porotce i na Lucku, jestli máme stejné favoritky,“ vysvětlil Vojnar. Nebála se Lucka konkurence? „Jsou asi o padesát let mladší než já, do těchto vod já už se nehrnu,“ vtipkovala.

Petr Vojnar uvedl Lucii do rozpaků. Hovořil o intimnostech

Zpěvačka prozradila, že ji baví hlavně humor Petra Vojnara. Ovšem na akci to možná s vtipkováním trochu přehnal. „Nemám rád dlouhé předehry, což ví hlavně jedna osoba v sále,“ řekl do mikrofonu Vojnar a narážel tím na přítomnost Lucie. Ta jeho poznámku přešla, byť se na ni v tu chvíli všichni v sále otočili.

„Uvidíme, co z toho vznikne večer,“ odpověděl Vojnar na otázku, zda plánuje strávit noc u své milé. Jenže Lucie společnou noc rozporovala. „Já mám zítra koncert, tak musím být hodná,“ svěřila se v pořadu Showtime zpěvačka. Lucka je zodpovědná, a tak hodná určitě byla. V náručí Petra. Pár totiž podle informací Showtimu strávil noc na zpěvaččině adrese.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.