zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vondráčková s přítelem si vyrazili ve zběsilém outfitu. Vojnar se nestyděl mluvit o sexu

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

kog, Showtime , Vydáno: 14.09.2021
Lucie Vondráčková a Petr Vojnar se poprvé objevili bok po boku na veřejnosti. Lucie o víkendu usedla do poroty soutěže, kterou Petr moderoval. Oba zvolili dost nápaditý outfit, který nezůstal bez povšimnutí médií. Vzorovaná saka byla zkrátka na někoho až moc extravagantní. Nezůstalo jen u módního trapasu, Vojnar totiž promluvil o sexu a Lucii uvedl do rozpaků. Co řekl?

reklama

Nový pár českého showbyznysu se poprvé objevil ve společnosti. Lucka s Petrem se nechali slyšet, že jsou tak pracovně vytížení, že společně strávené chvíle jsou vzácností. Tentokrát se ale potkali pracovně na akci Czech and Slovak PhotoGirl. „Já jsem tady byla jako porotce a Petr jako moderátor, takže my jsme v práci. Jsem ráda, že jsem mohla být součástí a tohle je bonus, že to mělo tak skvělýho moderátora,“ pěla chválu na svého partnera v pořadu Showtime Vondráčková.

Lucie Vondráčková vyrazila s Petrem Vojnarem do společnosti.
Autor: profimedia Lucie Vondráčková vyrazila s Petrem Vojnarem do společnosti.

Jak Petr, tak Lucka oblékli zběsilá vzorovaná saka. Vojnar zvolil komiksový potisk, jeho partnerka na sebe vzala sako s pestrými hvězdičkami. Oba k barevným vrškům zvolili světlé roztrhané džíny. Byl tohle oblečení záměr? Sladili se spolu? „Já jenom přemýším, jestli jsme sladěný, ale ne,“ uznal Petr Vojnar.

Byť se jim outfit moc nepovedl, náladu jim to nezkazilo. Celou dobu se k sobě tulili a laškovali spolu. Petr z pódia sledoval Lucii a měl tak dobrý přehled, jak se tváří na soutěžící děvčata. „Díval jsem se na všechny porotce i na Lucku, jestli máme stejné favoritky,“ vysvětlil Vojnar.  Nebála se Lucka konkurence? „Jsou asi o padesát let mladší než já, do těchto vod já už se nehrnu,“ vtipkovala. 

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar na pracovní akci.
Autor: profimedia Lucie Vondráčková a Petr Vojnar na pracovní akci.

Petr Vojnar uvedl Lucii do rozpaků. Hovořil o intimnostech

Zpěvačka prozradila, že ji baví hlavně humor Petra Vojnara. Ovšem na akci to možná s vtipkováním trochu přehnal. „Nemám rád dlouhé předehry, což ví hlavně jedna osoba v sále,“ řekl do mikrofonu Vojnar a narážel tím na přítomnost Lucie. Ta jeho poznámku přešla, byť se na ni v tu chvíli všichni v sále otočili. 

„Uvidíme, co z toho vznikne večer,“ odpověděl Vojnar na otázku, zda plánuje strávit noc u své milé. Jenže Lucie společnou noc rozporovala. „Já mám zítra koncert, tak musím být hodná,“ svěřila se v pořadu Showtime zpěvačka. Lucka je zodpovědná, a tak hodná určitě byla. V náručí Petra. Pár totiž podle informací Showtimu strávil noc na zpěvaččině adrese.

Lucie Vondráčková promluvila o novém vztahu.

Lucie Vondráčková o novém vztahu: Je nám spolu fajn! Co říká na další dítě?

Petr Vojnar ve studiu Divošek.

Petr Vojnar o Lucii Vondráčkové: Myslíme to spolu vážně. A má i důkaz!

reklama

Související témata: Petr Vojnar , Lucie Vondráčková , Showtime , outfit , Sex

reklama

Přečtěte si také

reklama