Celebrity

24. prosince 2021 05:46

Zuzana Schneidewind

Macaulay Culkin není o Vánocích sám doma. Oslaví je s novorozeným synkem, ježíšků je v rodině více

Sám doma - upoutávka

Všichni ho známe jako usměvavého a vynalézavého Kevina, který o svátcích zůstal sám doma, a spojujeme si ho s pozitivní atmosférou. Pro herce Macaulaye Culkina (41) přitom období před Vánocemi dlouho nepatřilo k nejveselejším. Až letos se nejspíš vyrovnal s dávnou rodinnou tragédií a Vánoce si užije naplno s novou rodinou!

Macaulay Culkin pochází z opravdu početné rodiny. Jen sourozenců má šest. Dětských radovánek a tepla rodinného krbu si ale moc neužil. Už ve čtyřech letech byl plně zaměstnán natáčením reklam, nedávno dokonce přiznal, že ho otec týral nebo že žárlil na jeho úspěchy.

Za legendární film Sám doma obdržel tehdy ještě desetiletý klučina honorář 100 tisíc amerických dolarů, za pokračování v New Yorku pak závratné 4 miliony dolarů. Není divu, že ve čtrnácti už Macaulay v podstatě skončil s kariérou a více než jako o herci se o něm psalo ve spojení s drogovými excesy a nevázanými vztahy.

Ztráta nejbližší osoby

Devátého prosince v roce 2008 přišel o jednu z nejbližších, milovanou sestru Dakotu. Bylo jí pouhých devětadvacet let, když ji v Los Angeles nešťastnou náhodou srazilo auto. Následkům četných zranění podlehla v nemocnici hned druhý den. Blízká přítelkyně a kolegyně Dakoty Culkinové, Andrea Poe, po nehodě svěřila serveru PEOPLE, že Dakota se krátce před smrtí přestěhovala z New Yorku do L.A., aby nastoupila kariéru filmové producentky. Na rozdíl od sourozenců nejspíš nikdy neměla herecké ambice. „Byla velmi zdrženlivá ohledně svého příjmení, ale zároveň hrdá na své sourozence,“ uvedla dále Poe s tím, že právě k Macaulayovi měla Dakota velmi blízko. „Často si spolu telefonovali nebo chodili na jídlo.“

Dakota zůstává v rodině

Až v posledních třech letech se Macaulayův život nejspíš začíná uklidňovat. Snad pryč je jeho závislost na heroinu i opilecké a vztahové eskapády. Zdá se, že čtyřicátník konečně chytil svojí pozitivní vlnu. Letos koncem dubna Macaulay spolu s přítelkyní, herečkou Brendou Song (33), přivítali po společných čtyřech letech v jedné domácnosti na svět synka. Herec měl o jeho jménu hned jasno. Ač jde o chlapečka, dostal jméno po Macaulayově zesnulé sestře - Dakota. Chlapeček se tak celým jménem jmenuje Dakota Song Culkin.

Bratranec Divoký Vlk

Malý Dakota ale nezůstal s netradiční jménem v rodě Culkinů jediný. Kieran Culkin (39), mladší bratr Macaulaye a slavný herec, se od října také těší z chlapečka - Wildera Wolfa (česky - Divoký Vlk). Jeho jméno odtajnil začátkem listopadu v talkshow Ellen DeGeneres. Slavná americká komička jím byla přímo nadšená. „To jméno se mi líbí. Líbí se mi Wolf. Kdybychom měli mít dítě, pojmenovaly bychom ho Wolf,“ prohlásila Ellen, která již třináct let žije ve šťastném manželství s australskou herečkou Portiou de Rossi. „Místo toho jsme si pořídily psa a pojmenovaly ho Wolf. Skvělé jméno.“ Kieran Culkin má s manželkou Jazz Chartonovou ještě dvouletou dceru Kinsey Siouxovou.

Zatímco Macalay Culkin prožije letošní Vánoce s novou rodinou, jako Kevin zůstane Sám doma klasicky na Štědrý den ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.