Celebrity

10. ledna 2022 12:40

Milan Rozšafný

Manželka Jiřího Adamce přiznala vztah se synem Pabla Escobara. Opravdu se do něj zamilovala?

Bývalá moderátorka Jana Adamcová po rozchodu se známým režisérem našla nové štěstí. V Kolumbii se sblížila se synem proslulého narkobarona Pabla Escobara. Jedná se o románek, nebo i něco vážnějšího?

Že je velká láska mezi režisérem Jiřím Adamcem a bývalou moderátorkou Janou Adamcovou už minulostí, vědí i vrabci na střeše. A jak se zdá, o 24 let mladší manželka už si dokonce našla nový objev, kvůli němuž odcestovala až do daleké Kolumbie. Zde ji osud nespojil dohromady s nikým jiným než se Sebastiánem Marroquinem, synem legendárního drogového krále Pabla Escobara. Nečekané pouto potvrdila bývalá mluvčí vlády Andreje Babiše deníku Blesk.

Adamcová přijala Sebastánovo pozvání

Jak vůbec k tomuto nečekanému shledání došlo? Adamcová se do Kolumbie vydala, protože ji po zhlédnutí populárního seriálu Narcos hluboce zaujal právě Escobarův příběh. V zemi proto navštívila všechna významná místa, která jsou s nechvalně známým narkobaronem spojená, včetně jeho hrobu v Medellínu. Do Kolumbie se pak vydala právě i na pozvání Pablova syna, s nímž si ještě před svým výletem dlouho dopisovala.

„Nejvíc mě zaujal Pablův syn Sebastián Escobar. Sehnala jsem si jeho knihu a totálně mnou otřásla v nejlepším slova smyslu. Mám pocit, že to, co prožili, se nedá prožít za jeden život. To není seriál Narcos, ale čistá realita. To mě vedlo k tomu se s ním spojit po Facebooku. Zjistila jsem, že dělá krásné věci a stal se vyslancem míru. Potkává lidi, kterým jeho otec ublížil, a snaží se je odprosit,“ řekla Adamcová pro Blesk. A když se dvojice konečně setkala, započal mezi nimi velmi hluboký vztah. „Myslím, že tam jsme zahořeli city, které se těžko popisují. Ale máme k sobě hodně blízko,“ přiznala Adamcova manželka.

Vášnivý románek, nebo něco víc?

Dvojice spolu trávila v Kolumbii hodně času a z vyjádření Adamcové je znát, že mezi nimi vzniklo opravdu silné pouto a možná prožili i velmi vášnivý románek. O novém vážném vztahu se ale dle všeho zatím nedá mluvit. „Máme spolu krásný přátelský vztah, mám ho hodně ráda. Když se zamiluji, umím si představit vztah s kýmkoliv. Když miluji, tak hory přenáším. Ale vzdálenost mezi námi, jak geograficky, tak historicky i mentálně, je moc velká. Máme hluboký vztah, ale oba víme, že on patří tam a já sem,“ přiznává Adamcová.

Dvojice se ovšem rozhodně neviděla naposledy. Bývalá moderátorka totiž momentálně pracuje na překladu knihy o Pablu Escobarovi, kterou napsal právě jeho syn Sebastián. Ten by se rád při příležitosti jejího tuzemského vydání podíval do Čech. A průvodce mu bude dělat samozřejmě právě Jana Adamcová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 11. 6. 2023

Nadcházející den vám bude vyhovovat, ale nesmíte očekávat zázraky. Nyní je čas uzdravování. V následujících týdnech obnovíte harmonii svých energií a díky lepší stravě a životnímu stylu získáte zpět svou kondici. Přestavba čeká i váš citový život, protože najdete odvahu postavit se některým znepokojivým otázkám.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.