Celebrity

8. března 2021 09:28

Gabriela Kolinová

Manželka Růžičky: Nechtěla jsem za kasu, za minulost striptérky se nestydím

Druhá manželka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky Marie sklízela za svou taneční striptérskou kariéru často kritiku. Není se čemu divit, že s novináři proto moc nemluví. Teď ale udělala výjimku a prozradila, že se za svou minulost rozhodně nestydí. Její muž prý od začátku všechno věděl. A ona nechtěla skončit za kasou v supermarketu.

Marie Růžičková je o třiadvacet let mladší než její muž Vladimír. A média kolem tohoto páru neustále něco řeší. Nejčastěji probírala dřívější profesi Marie, je totiž bývalá tanečnice u tyče. Za svoji minulost se ale rozhodně nestydí.

„Udělali ze mě zlatokopku, udělali ze mě lehkou děvu. Všichni máme nějakou minulost, ale já se nemám za co stydět. Prostě to takhle bylo a Vláďa to věděl od začátku. Do všeho jsme šli po hlavě a pro mě je důležitý, že to nevadí jemu,“ vysvělila v pořadu ShowTime.

Marie prý raději tančila u tyče, než aby šla prodávat do supermarketu: „Já jsem nechtěla pracovat v Lidlu a mám za sebou taky nějaký životní příběh a ne lehký. Taky jsem se chtěla mít dobře a vydělat si svoje vlastní peníze,“ zdůvodnila svoje rozhodnutí.

Vladimír je skvělý otec

S Vladimírem vychovávají dceru Lejlu. A Marie si ho nemůže jako otce vynachválit: „Malá je pro mě vysněná a snažím se jí dávat, co jsem sama úplně neměla nebo to, co mi chybělo. A Vláďa je skvělej táta! Musím říct, že mě asi i překvapil,“ přiznala. Bývalý hokejový trenér své ženě tvrdí, že už je na děti starý, ale s dcerou tempo zvládá. Další potomek je ovšem ve hvězdách. „Samozřejmě se o tom doma bavíme, ale myslím si, že asi ne. Já jsem byla ráda, když přišel s tím, že chce malou, protože ze začátku to nebylo v plánu,“ přiznala otevřeně.

Stejně jako za minulost dostává manželka hokejového trenéra za uši za filtry, které používá k fotkám na sociálních sítích. „Lidi pořád řeší tetování a řasy, že chodím na solárko... Vždyť je to přece každýho věc, mně se to líbí. Lidi mi říkaj, že nejsem přirozená, ale já nechci být přirozená,“ dodala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.