Celebrity

15. února 2021 06:00

beccy@seznam.cz

Jágr oslaví padesátku. Pamatujete si všechny jeho osudové ženy?

Hokejový útočník Jaromír Jágr slaví své devětačtyřicáté narozeniny. Je respektovaným a uznávaným sportovcem nejen v Česku, ale po celém světě. Momentálně působí ve svém klubu v rodném Kladně a do hokejového důchodu se stále nechystá. Slavný "Džegr" dosáhl na ledě asi všeho, co si malý hokejista může jen vysnít. Je dvojnásobným vítězem Stanleyova poháru, olympijských her i mistrovství světa, neméně úspěchů slavil i u dam. Jaké ženy byly jeho osudové, pa

Pojďme si je připomenout od té nejčerstvější, kterou má být Dominika Branišová (26). S tou byl poprvé viděn loni v červnu, později se na svých sítích pochlubil fotkou ze společné večeře a pár spolu vyrazil i na hory do Špindlerova Mlýna. Nedávno o ní promluvil v pořadu ShowTime. Dominika prý umí péct skvělé sušenky. Video najdete na konci článku.

Veronika Kopřivová: Nejkritizovanější, zato jeden z nejdelších vztahů

Tou nejpropíranější přítelkyní byla rozhodně Veronika Kopřivová (29). Čerstvá těhulka, která se svým nynějším přítelem Miroslavem Dubovickým čeká miminko, oznámila své těhotenství před pár dny fotkou na sociálních sítích z prosluněných Malediv a tajila to celých 5 měsíců.

Veronika s Jardou tvořili pár čtyři roky. Seznámili se na Floridě a Veronika si prošla několika mediálními excesy. Nejprve se na ni nahlíželo jako na zlatokopku a poté se objevily fotografie, kde Veronika tančí u tyče. Jaromír vše vzal jako gentleman a za svou partnerku se postavil. Když to vypadalo, že se kolem nich vše uklidnilo, přišel rozchod. Veronika se poté v rozhovoru pro Top Star svěřila: „Jaromír si musí asi udělat pořádek ve svém životě. Jeho hlavní náplní života je láska k hokeji. Až bude prostor v jeho životě pro další ženu a bude na to připravený, tak doufám, že potká nějakou, která to s ním bude myslet dobře, bude ho opečovávat a s kterou bude opravdu šťastný."

Lucie Kovandová a Kateřina Provazníková: Dres pro přítele a selfie z postele

Zapomenout nesmíme ani na Miss Lucii Kovandovou a Kateřinu Provazníkovou. Zatímco Lucii měl Jágr půjčit jen byt na přespání a jejímu dlouholetému partnerovi pak poslal podepsaný dres, Kateřina se s ním v posteli raději vyfotila, aby jí kamarádky věřily. Fotka se stala hitem internetu a celebrity ukázaly, že mají smysl pro humor, když dávaly na sociální sítě své fotky s hashtagem #TEAMJAGR.

Inna Puhajková: žila život parnerky hokejisty

Dlouholetý vztah měl hokejista s nynější sportovní moderátorkou Innou Puhajkovou (29), kamarádka je seznámila v roce 2006 a vztah trval celých šest let. O Inně se spekulovalo, že by to mohla být právě ona, kdo hokejového mága dovede k oltáři. S Jágrem cestovala a stála mu pořád věrně po boku, dalo by se říct, že na sto procent žila život partnerky hokejisty. Inna má jedno prvenství: byla nejdéle „úřadující“ partnerkou Jágra. Stejně jako v případě Veroniky se spolu rozešli jako přátelé. „Nejsme první ani poslední, kteří se rozešli. Všichni (nebo aspoň většina) zažívají stejný pocit, který se nazývá bolest. Vím, že si to zažil každý. Smutek, zlost, nepříjemné emoce, lítost, nenávist, obviňování sebe i druhých, nechuť k práci, strach, uzavření se do sebe jsou jen další pocity spojené s rozchodem dvou lidí. Jak dlouho to bude trvat, záleží jen na nás,“ napsal Jaromír Jágr tehdy fanouškům.

Lucie Borhyová: Láska na první pohled a jedno léto

Letní románek prožil Jaromír po boku vnadné moderátorky Lucie Borhyové (42). I když tvrdil, že to byla láska na první pohled, všichni spekulovali, že se jedná o flirt. Zpestření než se hokejista vrátí za moře do NHL. Tak se nejspíš také stalo, i když nikdo dodnes neví, kdy se tihle dva vlastně rozešli.

Andrea Verešová: Jaromír není zralý na vztah

Jsme v roce 2000 a Jarda se začíná objevovat po boku Andrey Verešové. Seznámili se v Bratislavě na tenisovém turnaji. Andrea byla také pasována do „té pravé“, která by mohla Jardu navždy získat. Dokonce se za svou láskou odstěhovala do zámoří a partnery byli čtyři roky. Po rozchodu se modelka nechala slyšet, že Jaromír na vztahy není zralý. Což potvrdila i Kopřivová patnáct let nato.

S Nicol Lenertovou přišla nová image

Před Andreou Jaromír hledal štěstí opět u moderátorky Nicol Lenertové (46). Nicol randila s Jágrem sice jen pár měsíců, ale má zde své zasloužené místo. Byla to právě ona, se kterou se Jaromír zbavil svého typického účesu, zvaného „mullet“, později přezdívaného „na Jágra“. Nicol o tom mlží a tvrdí, že na to nejspíš nebyla sama.

Iva Kubelková se prý k Jágrovi hodila nejvíc

Prvním oficiální a vážný vztah měl Jágr s modelkou a vícemiss z roku 1996, Ivou Kubelkovou (43), která moderuje pořad ShowTime. S ní zažil úspěšné Nagano, a dokonce kvůli tehdejší lásce fingoval zranění, aby mohl odletět na dovolenou. Jak sám přiznal, to se mu nevyplatilo, protože po návratu z Baham si tříslo, na které se vymluvil, opravdu natáhl a byl mimo dvacet zápasů. Iva zase zpětně přiznala Blesku, že při seznámení mu nejdříve dala vale. „On mi dal své telefonní číslo a řekl mi, ať mu zavolám. Odpověděla jsem mu, že klukům nevolám. To ho asi šokovalo,“ řekla bývalá miss. „Nevím, jestli to nebyl moment, který ho překvapil,“ dodala. Nicméně spolu strávili dva roky a Iva přiznala, že život vedle profesionálního sportovce nezvládala. Veřejnost Ivu ale pasuje do partnerky, která se k hokejovému bohu hodila nejvíc.

Osudová žena je rozhodně maminka

Nesmíme zapomenout ani na opravdu osudovou ženu Jaromírova života a tou je jeho maminka. Paní Jágrová je známá svou péčí o syna a Jaromír si to uvědomuje. Pokorně o ní mluví a obdivuje ji za pracovitost. Anna Jágrová doprovázela svého syna i na jeho štacích v Pittsburghu, Washingtonu či New Yorku, když válel v NHL. Jaromír ví, že jí má být za co vděčný.

O současné přítelkyni promluvil Jaromír Jágr i v pořadu ShowTime. Upekla mu prý sušenky!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.