zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Marek Lambora v ohrožení života! Sledujte, jak se ve Slunečné střílelo

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 16.09.2021
Predrag přislíbil rodině Linhartů krevní mstu, a tak se ji chystá vykonat. Na mušku mu přijde Janek, Týna i Eva, Janův bodyguard a falešná manželka v jedné osobě. I když se záběry jako z mafiánského filmu zdají být děsivé, herci na place takové natáčení milují a dost si při něm libovali.

reklama

Predrag (Predrag Bjelac) zamíří na Janka pistolí a chystá se ho zastřelit. V tom okamžiku se ale před ním objeví Eva – najatý bodyguard a fiktivní manželka. Jenže než stačí cokoliv udělat, padne výstřel a Eva v podání Vandy Pilař Chaloupkové se skácí k zemi.

„Eva ani těmi slepými náboji nevystřelila, to jen Predrag. Byla jsem trochu ochuzena. Vyřešil to za mne střih,“ usmívá se herečka, která po střele, kterou Predrag vypálí, padne k zemi. „Trochu jsem si poležela. Mezi záběry, než se vše připravilo, jsem byla na dece a čekala, až se vše odtočí. Nakonec jsem pak přiběhla k Predragovi, poskytla mu první pomoc a zastavovala krvácení,“ prozrazuje jeden ze svých posledních záběrů herečka.

Jak natáčel Marek Lambora akční scénu?

Hlavní aktér Marek Lambora, a nejen on, byl při natáčení dramatické scény v dobrých rukou kaskadéra Petra Drozdy, který celou přestřelku koordinoval. „Vzal jsem si Marka stranou a ukázal mu na žíněnce, jak padat, když ho zasáhne výstřel. Herci následně dostali neprůstřelné vesty, na ně kostým a pod něj ještě pyrotechnici připravili malé rozbušky s krví,“ poodhaluje filmová kouzla hlavní kaskadér seriálu.

„Predrag vystřelil, pyrotechnik Marka odpálil a herec padl. Bylo to perfektní, Marka jsem pochválil, že to udělal dobře, a on mi zase děkoval za rady, protože by to prý jinak tak hezky nezvládl,“ prozrazuje Petr Drozda, který se se seriálovým mafiánem Predragem zná mnoho let. „Spolupracovali jsme spolu na několika filmech a seriálech, známe se dobře. A i když ten postřel u něj nebyl vidět, tak to taky zahrál dobře. Padal na výstřel pistole, vím, co umí, a je to skvělá práce.“

natáčení milují a dost si při něm libovali. Predrag (Predrag Bjelac) zamíří na Janka pistolí a chystá se ho zastřelit. V tom okamžiku se ale před ním objeví Eva – najatý bodyguard a fiktivní manželka.
Autor: FTV Prima/ Slunečná natáčení milují a dost si při něm libovali. Predrag (Predrag Bjelac) zamíří na Janka pistolí a chystá se ho zastřelit. V tom okamžiku se ale před ním objeví Eva – najatý bodyguard a fiktivní manželka.

Slunečná se rozezní výstřely

Svoji chvilku slávy si užila i Eva Burešová, která jako Týna chtěla Janka v ohrožení života chránit i vlastním tělem. S nefunkční puškou přispěchala na pomoc, a nakonec skončila se zakrvácenou tváří. „Mně se to moc líbilo, užila jsem si to a uvědomila si, že bych si chtěla zahrát v nějaké kriminálce,“ přiznala Burešová, kterou v poslední okamžik zasáhnou stříkance krve přímo do obličeje. „Maskérky to udělaly moc hezky. Rozstříkly jí na tvář umělou krev, vše bylo ale decentní. Vždy, když se tu dělají takové filmové střílečky, tak se krví šetří. Není to jako v zahraničí, kde herce zasáhne kulka a vystříknou litry krve, to je nesmyl. Vždy se to dělá tak, že když kulka projde tělem, tak se hodně krve objeví v místě výstupu kulky. Tam, kudy kulka prošla, je vždy jen malá červená tečka,“ vysvětluje filmová kouzla Petr Drozda a dodává, že byl s akcí, která se v Zápech natočila, moc spokojený.

Masakr ve Slunečné
Autor: FTV Prima/ Slunečná Masakr ve Slunečné

Další den se pak natáčelo už v ateliérech a na divokou přestřelku se navazovalo. Hlavu z toho nejvíc měly kostymérky a maskérky, které opět musely Evě Burešové namalovat krvavé líčení. „Bylo to těžké, protože jsme příští den navazovali dalšími obrazy, které už se točily v Praze v ateliéru, takže když Týna sedí v kuchyni, tak ten zakrvácený obličej mi maskérky líčily podle fotky z předešlých dnů,“ prozrazuje zákulisní tajemství Burešová.

Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě!

reklama

Související témata: Slunečná , seriál slunečná , FTV Prima , slunečná online , týna a janek

reklama

Přečtěte si také

reklama