Celebrity

27. července 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Marek Němec je ze svých dětí na prášky. Čím ho tak vytáčejí?

Charismatický herec Marek Němec má s manželkou, dramaturgyní Johanou, dvě děti: pětiletou Rozárku a devítiletého Matěje. Jak přiznává, otcovské role si maximálně užívá, ale občas je to s dětmi pořádná fuška.

Přestože má jasnou představu o tom, čemu by se jeho milované ratolesti ve volném čase měly věnovat, realita je úplně jiná. Děti si tak trochu dělají, co chtějí, a na jeho výchovu příliš nedají. „Matěj tíhne k naprostému netíhnutí k ničemu. (smích) Trpí u věcí, které ho mají nějak formovat, ať už jde o hudebku, kytaru, nebo četbu. Vše, co si přejeme, aby dělal, nedělá. Ovšem zato miluje počítačové hry a fotbal,“ postěžoval si naoko Marek. „Jinak je ale skvělej. Prostě je svůj, není hračka, ale ani my nepolevíme a budeme se snažit do něj všechny ty věci cpát i nadále,“ nastínil herec.

Mladší Rozárku se snaží formovat už odmalička. „Zatím se nám ji daří přiměřeně držet od Matějova vlivu, ale už se mu taky přibližuje. Róza se nám snaží pomáhat, rapuje, tancuje heavy metal, i když nám by se líbilo, kdyby dělala balet,“ poznamenal Marek Němec. Sám prý jako dítě býval úplně jiný. „Trpěl jsem až paralyzujícím studem,“ zavzpomínal s úsměvem herec.

Ač navenek působí jako vzorný muž, gentleman, jak se před časem svěřil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, za sebou má celkem bouřlivé dospívání. V rodném Chebu, kde vyrůstal, se dokonce přátelil s prostitutkami. „Co dělat v malém městě, když si projdete všechny subkultury? Jezdíte na skejtu a chodíte s prostitutkami do rokáče. Měl jsem jednu oblíbenou, Angie, byla to chytrá, studovaná holka, která ulítla na drogách. Bylo mi patnáct. Ale nic jsem s ní neměl. Jen jsem si s ní povídal,“ uculoval se Marek.

Zklidnil se až po boku o tři roky starší dramaturgyně Johany, se kterou se seznámil během studií na DAMU. Devět let spolu jen kamarádili, pak jejich čistý vztah přerostl v osudovou lásku. I když spolu založili rodinu, se svatbou trochu otáleli. Vzali se v přísném utajení teprve před třemi lety. „Byly u toho naše dvě děti, naše miniatury,“ popsal s úsměvem. Svatební cestu prožili velmi romanticky a sice v italských Benátkách. S manželkou jim to klape jak v soukromí, tak i v práci. Mají totiž i společné projekty. „Moje žena je výborný dramaturg. Jen musíme dávat bacha, aby herci neměli dojem, že je to nějaký rodinný podnik. Že jsme si v rámci nějaké rodinné terapie nepřišli nazkoušet divadlo,“ vylíčil s úsměvem Marek Němec, který se stal jednou z hvězd nového seriálu TV Prima 1. MISE, který už brzy poběží na televizních obrazovkách.

Sdílejte článek
Štítky děti rodina Marek Němec herec Benátky Honza Dědek 1. MISE Divadelní fakulta Akademie múzických umění

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.