Celebrity

7. prosince 2021 13:05

Petra Kloidová

Martin Hofmann dává stopku natáčení kvůli rodině. Co by ženě nikdy neodpustil?

7 pádů Honzy Dědka (31) - Martin Hoffman

Herec Martin Hofmann jde poslední dobou z role do role. Představitel mosteckého Luďana ale dává na chvíli natáčení vale. Co se stalo?

Martin Hofmann je vyhledávaný herec, který má tolik práce, že musel režisérům říct stop. Hofmann si své soukromí hodně chrání. Většina jeho kolegů ani netušila, že má vztah, a překvapilo je, když se v roce 2014 tajně oženil. A právě rodina stojí za jeho delší pauzou v herectví. Martin Hofmann si vzal neherečku a vyženil i talentovanou dceru a zpěvačku Annabele.

„Já jsem spokojený, protože mi děti dělají radost. Už teď moc netočím. Vyhlásil jsem stop stav. Režiséři teď mají s prominutím smůlu. Až do května 2022 točit nebudu a už jsme si to i s mnohými vysvětlili. Ne všichni to vzali úplně radostně, ale všichni to pochopili," prozradil herec. Ten se teď potřebuje věnovat dětem, protože ho čeká několik náročných pracovních měsíců.

A jaké role odmítl? „Byly to různé věci v různých projektech, které nebudu dělat. Do května se budu věnovat tomu nejpodstatnějšímu, a to jsou moje děti, protože od května do října budu mít kontinuálně práci, že se s nimi nedostanu ani na dovolenou,“ svěřil se Honzovi Dědkovi v televizním pořadu.

Co by manželce Martin Hofmann neodpustil?

Aktuálně jde do kin jeho poslední film Známí neznámí, jenž vypráví o partě přátel, které během jednoho večera napadne dát mobily na stůl a nahlas přečíst každou doručenou zprávu a každý příchozí hovor dát na hlasitý odposlech. „Tam nezůstane kámen na kameni. Já bych to v žádném případě nehrál. Co je komu do toho, co mám v telefonu. To je moje. Nikdo tam nemá lézt a nikdo tam nemá čumět, ať už je tam cokoliv. A kdo to udělá, zaslouží přes držku nebo výpověď ze vztahu. Moje báječná žena by tohle nikdy neudělala, protože to je pod úroveň. A já jsem to taky nikdy neudělal,“ dušoval se Martin Hofmann v 7 pádech Honzy Dědka.

Pravdy se ale prý nebojí. „Umím říkat pravdu, většinu věcí umím říkat velmi rovně. A tam, kde si myslím, že by to mohlo způsobit víc škody než užitku, říkám polopravdu,“ dodal třiačtyřicetiletý herec.

Na herectví šel kvůli Stalonovi

Rodák z Českých Budějovic vystudoval DAMU. V ročníku se potkal například s Filipem Rajmontem. „Jsme s Filipem spolužáci. Akorát rozvrh začínal v osm, ale ne vždycky jsme se s Filipem na osmé potkali. Ale zase jsme spolu chodili do školy už od září, na rozdíl od ostatních, kterým začínal semestr až v říjnu. Abychom získali ty zápočty za ty nepřítomnosti a posunuli nás do dalšího ročníku. Ne vždycky vyšlo, že jsme tu osmou trefili,“ prásknul Hofmann, který obdivuje zpěvačku Madonnu.

„Já měl doma v pokojíčku krásnej plakát Madonny a Stalona. Já to moc nekomplikoval. I na přijímačkách na DAMU jsem řekl, že jsem tam i kvůli panu Stalonovi – a oni mnou začali opovrhovat. Mysleli si, že jsem debilní. A mně to přišlo v pořádku to říct a nestydím se za to doteď. A pak jsem ještě říkal, že se mi vždycky líbily herečky. Tak mě vzali,“ zavzpomínal. 7 pádů Honzy Dědka sledujte už dnes ve 21:35 na Primě. Kromě Martina Hofmanna uvidíte Báru Nesvadbovou, Filipa Rajmonta nebo Kateřinu Rusinovou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.