Celebrity

21. dubna 2021 06:00

Petra Kloidová

Martin Zounar se bude ženit. Nejdřív trapné seznámení, potom velká láska s psycholožkou

Herec Martin Zounar je veliký extrovert, ale lásku prožívá vždy velice složitě. V dubnu se zasnoubil s novou přítelkyní Kateřinou a zavzpomínal na jejich první seznámení, kdy se Martinovi tak trochu podlomila kolena.

Martina Zounara je všude plno, rozhodně patří mezi baviče. Na lásku měl ale vždy tak trochu smůlu, i když ji prožíval velice hluboce. Po jeho nejdelším vztahu s televizní producentkou Simonou Brdíčkovou se znovu zamiloval a našel spřízněnou duši u devětatřicetileté psycholožky. Herec dokonce chystá svatbu, která už měla dávno proběhnout. „Odložili jsme to kvůli covidu o rok a už se to blíží, ale vypadá to, že to zase nebude,“ prozradil Martin, který se nechce ženit za přísných podmínek s omezeným počtem svatebčanů. „Já nechci úřednickou svatbu, chci svatbu, kde budou známí, lidi, co patří k mému životu,“ vysvětlil.

Trapné seznámení před školou. A jako na základce

Nová láska vstoupila do jeho života těsně před karanténou, takže od té doby jsou se snoubenkou pořád spolu. Toto období považuje Martin za velmi šťastné. „Mám výhodu, že Kačka je psycholog, takže když přijdou nějaké krizovky, ví, jak na to.“ K seznámení prý došlo díky jejich psům, kteří se začali očuchávat před školou, kam oba vodí své dcery. Martin Zounar vzpomíná, že byl strašně trapný a navíc neměl žádný další plán, aby pohlednou blondýnku získal.

A tak mu nezbývalo, než chodit dál s dcerou ke škole a čekat na novou příležitost, která dlouho nepřicházela. „Pak jsem zjistil, odkud chodí, a skutečně jsem ji potkal, ale byla v doprovodu takového krásného, mladého, ztepilého kluka, absolutní drzoun. Naštěstí jsem pak zjistil, že je to trenér!“ popisuje dramaticky celou situaci.

Všechno v novém vztahu zapadlo

Zprvu rezervovanou Kateřinu se mu podařilo dostat do divadla a přesvědčit ji o svých kvalitách. „Byla velká klika, že jsme byli oba singl.“ Život oběma usnadňuje i fakt, že jejich dcery chodí do stejné školy a jsou dobré kamarádky.

S přítelkyní je pojí i láska ke psům. Oba dva jsou milovníci stejného psího plemene – cane corso. Kateřina má podle Martina Zounara jen o šest kilo lehčí variantu. Jejich miláčci obrovské velikosti s nimi dokonce spí dokonce v posteli. „My je vlastně uspíme, děti taky a pak si jdeme po svém,“ konstatuje spokojeně Martin Zounar v Show Jana Krause.

Předchozí vztahy byly bolestivé

Martin Zounar má velké srdce, vždy měl dlouholeté vztahy. Mezi jeho první lásky patřila i Lucie Zedníčková. To bylo ještě na konzervatoři a po letech mu zlomila rozchodem srdce. Nejdelší vztah měl se zmiňovanou televizní producentkou Simonou Brdíčkovou, s kterou má třináctiletou dceru. Není žádným tajemstvím, že jejich partnerství byla jedna velká Itálie, pár se několikrát rozešel a znovu dal dohromady. Nakonec dosáhli nejlepšího výsledku – jsou skvělými přáteli a bydlí sto padesát metrů od sebe, aby dceři byli co nejblíže.

Sledujte Show Jana Krause na Primě každou středu ve 21:35.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.