zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Martin Zounar se bude ženit. Nejdřív trapné seznámení, potom velká láska s psycholožkou

Martin Zounar s novou přítelkyní.
Autor: profimedia Martin Zounar s novou přítelkyní.
Lenka Nováková , Vydáno: 21.04.2021
Herec Martin Zounar je veliký extrovert, ale lásku prožívá vždy velice složitě. V dubnu se zasnoubil s novou přítelkyní Kateřinou a zavzpomínal na jejich první seznámení, kdy se Martinovi tak trochu podlomila kolena.

reklama

Martina Zounara je všude plno, rozhodně patří mezi baviče. Na lásku měl ale vždy tak trochu smůlu, i když ji prožíval velice hluboce. Po jeho nejdelším vztahu s televizní producentkou Simonou Brdíčkovou se znovu zamiloval a našel spřízněnou duši u devětatřicetileté psycholožky. Herec dokonce chystá svatbu, která už měla dávno proběhnout. „Odložili jsme to kvůli covidu o rok a už se to blíží, ale vypadá to, že to zase nebude,“ prozradil Martin, který se nechce ženit za přísných podmínek s omezeným počtem svatebčanů. „Já nechci úřednickou svatbu, chci svatbu, kde budou známí, lidi, co patří k mému životu,“ vysvětlil.

Martin Zounar v Show Jana Krause
Autor: FTV Prima Martin Zounar v Show Jana Krause

Trapné seznámení před školou. A jako na základce

Nová láska vstoupila do jeho života těsně před karanténou, takže od té doby jsou se snoubenkou pořád spolu. Toto období považuje Martin za velmi šťastné. „Mám výhodu, že Kačka je psycholog, takže když přijdou nějaké krizovky, ví, jak na to.“ K seznámení prý došlo díky jejich psům, kteří se začali očuchávat před školou, kam oba vodí své dcery. Martin Zounar vzpomíná, že byl strašně trapný a navíc neměl žádný další plán, aby pohlednou blondýnku získal.

A tak mu nezbývalo, než chodit dál s dcerou ke škole a čekat na novou příležitost, která dlouho nepřicházela. „Pak jsem zjistil, odkud chodí, a skutečně jsem ji potkal, ale byla v doprovodu takového krásného, mladého, ztepilého kluka, absolutní drzoun. Naštěstí jsem pak zjistil, že je to trenér!“ popisuje dramaticky celou situaci.

Martin Zounar se svým psem
Autor: FTV Prima Martin Zounar se svým psem

Všechno v novém vztahu zapadlo

Zprvu rezervovanou Kateřinu se mu podařilo dostat do divadla a přesvědčit ji o svých kvalitách. „Byla velká klika, že jsme byli oba singl.“ Život oběma usnadňuje i fakt, že jejich dcery chodí do stejné školy a jsou dobré kamarádky.

S přítelkyní je pojí i láska ke psům. Oba dva jsou milovníci stejného psího plemene – cane corso. Kateřina má podle Martina Zounara jen o šest kilo lehčí variantu. Jejich miláčci obrovské velikosti s nimi dokonce spí dokonce v posteli. „My je vlastně uspíme, děti taky a pak si jdeme po svém,“ konstatuje spokojeně Martin Zounar v Show Jana Krause.

Předchozí vztahy byly bolestivé

Martin Zounar s bývalou partnerkou Simonou Brdíčkovou
Autor: FTV Prima Martin Zounar s bývalou partnerkou Simonou Brdíčkovou

Martin Zounar má velké srdce, vždy měl dlouholeté vztahy. Mezi jeho první lásky patřila i Lucie Zedníčková. To bylo ještě na konzervatoři a po letech mu zlomila rozchodem srdce. Nejdelší vztah měl se zmiňovanou televizní producentkou Simonou Brdíčkovou, s kterou má třináctiletou dceru. Není žádným tajemstvím, že jejich partnerství byla jedna velká Itálie, pár se několikrát rozešel a znovu dal dohromady. Nakonec dosáhli nejlepšího výsledku – jsou skvělými přáteli a bydlí sto padesát metrů od sebe, aby dceři byli co nejblíže.

Sledujte Show Jana Krause na Primě každou středu ve 21:35.

reklama

Související témata: Martin Zounar , přítelkyně , svatba , dítě , Show Jana Krause

reklama

Přečtěte si také

reklama