Celebrity

15. února 2022 05:58

Karolína Oehmová

Míša Pecháčková odtajnila: Už jsem měla svatbu! Koho si vzala?

Michaela Pecháčková se vdala ve školce

Valentýn je svátek zamilovaných, který u nás ne všichni slaví. Míša Pecháčková ale jo! A tak jsme se jí zeptali na první lásku. Kde dostala první pusu?

Teprve osmnáctiletá Míša Pecháčková překvapila, když při valentýnském rozhovoru pro web Prima Ženy prozradila, že už se vdala! Kdy to stihla? „Moje první láska byla ve školce. Ve školce jsem měla i svatbu, já jsem vlastně vdaná,“ zavzpomínala mladá herečka s tím, že tahle láska nevydržela a nakonec se museli nechat rozvést. Nešťastný konec ke hře na rodinu, kterou zažil ve školce či družině snad každý, prostě patří.

První pusa byla na dětském táboře

První pusu Míša dostala samozřejmě během svatby, ale dle jejích slov se nepočítá, protože to byla jen taková ta dětská – na tvář. Ta první opravdová prý proběhla až o něco později. Na dětském táboře.

Jak krásná herečka prozradila dále, momentálně žádného partnera nemá. Nicméně se nebrání zajít na rande s někým, kdo ji osloví. Jen musí vypadat věrohodně. „Už mi na Instagram pár zpráv přišlo. Je to milé, ale když člověk nemá profilovou fotku a má vymyšlené jméno, vůbec nevím, kdo to je,“ říká Pecháčková.

Tak pánové, teď už víte, jak na tuto ženu. Hlavně si dejte do profilu fotku! Na Míšu Pecháčkovou se můžete těšit také v seriálu ZOO, který vysíláme každý čtvrtek ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 6. 2024

Jak uchováváte rodinnou historii, Berane? Uchováváte památky v krabici, vystavujete je nebo si vytváříte výstřižky? Pravděpodobně si uvědomujete hodnotu rodinné historie, ale možná ji neuchováváte tak dobře, jak byste měli. Podnikněte kroky k zaznamenání a uchování cenných předmětů a vzpomínek po rodičích, prarodičích, sourozencích a dalších. Nezapomínejte také na svou vlastní historii. Jednou budete rádi, že jste to udělali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.