zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Monika Leová: Holčička vážila přes čtyři kila. Druhé dítě adoptujeme, žertuje

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Gabriela Kolinová , Vydáno: 23.04.2021
Moderátorka Monika Leová se před pár dny stala maminkou a malou Miu už si s partnerem odnesli z porodnice domů. Monika sama říká, že má šikmá očička a vypadá trochu exoticky. Ale nikomu to nevadí. Naopak. Bude z ní kráska po mamince. Holčička vážila přes čtyři kila a dala moderátorce pěkně zabrat. Dokonce tak, že říkala, že druhé dítě adoptují.

reklama

Exotická modelka a bývalá moderátorka Primy Monika Leová porodila v sobotu 17. dubna v porodnici v Podolí holčičku. „Rodím,“ napsala stručně na sociální sítě. A pak následovalo sdělení: „Kojím.“ Dcera dostala jméno Mia Le Košínová a vážila úctyhodných 4 160 gramů.

Pro Moniku nebyl porod vůbec jednoduchý. Do porodnice přijela pozdě a nebyl čas na epidural. Naštěstí vedle sebe měla manžela Martina, který ji celou dobu podporoval.

„Je to těžký, člověk si fakt sáhne na dno, nevím, jestli to bylo i tím, že jsem rodila přes noc. Malá lezla na svět v osm ráno, takže já jsem neměla vůbec sílu. Martinovi jsem drtila ruku, kousala a škrábala,“ prozradila detaily porodu v pořadu Showtime.

Monika Leová porodila holčičku, která dostala jméno Mia. Dala jí pěkně zabrat
Autor: profimedia Monika Leová porodila holčičku, která dostala jméno Mia. Dala jí pěkně zabrat

Byl to masakr, ale krásný zážitek, říká tatínek malé Mii

A co na zážitek z porodu říká Moniky muž? „Chvilkama to bylo k pláči. Asi třikrát jsem si říkal, jestli to za to stojí, že to je fakt masakr. Věděli jsme, že to neskončí jen tak a že z toho se nedá vycouvat,“ prozradil. Ale je rád, že u narození dcery byl: „Bylo super, jak Monča měla malou na sobě, strašně dlouho, asi půl hodiny. To byl skvělej pocit je vidět spolu, že jsou obě v pohodě, že jsou zdravé," dodal.

Monika navíc porodila holčičku, která vážila víc jak čtyři kila. Byla na to od lékařů připravená? „Nečekali jsme to. Odhadovali tak 3,70, že to bude pěkná holčička, a pak vylezla a všichni si tam sedali na zadek, protože měla 4 160 gramů,“ dodala. 

 

První pocity po porodu se dají těžko popsat. Monika říká, že s partnerem pořád zpracovávají to, že se stali rodiči: „Já jsem pořád v šoku, furt nechápu, že máme dítě. A že je na nás někdo takhle maličký závislý. Je úžasná, hodně spinká a já už se těším, až se víc sehrajeme,“ prozradila šťastná maminka. 

Monika: Mia říkali mně, když jsem byla malá. Kluk by byl také od písmene M

Malá Mia vypadá trochu exoticky. Komu se nejvíc podobá? „Nám zatím přišla nejvíc podobná našemu tatínkovi, je taková asijská, má šikmý očíčka, nosánek má po mně. Já doufám, že se to tam trošičku šmrnclo, protože má i takové exotické jméno,“ vysvětlila sympatická moderátorka.

A jak jméno vybírali? Proč Mia? „Já když jsem byla malá, tak jsem neměla ráda, když mi říkali Moniko, na táboře jsem byla Mia. Pak to přišlo, že byla jedním z favoritů na jména. A kluka bychom chtěli pojmenovat Markuse,“ objasnila. Prý proto, aby byli všichni v rodině od písmena M.

A je v plánu sourozenec? „Mezi kontrakcema mi říkala, že to druhý adoptujeme,“ směje se Moničin manžel. Ona však říká, že to myslela napůl v legraci: „Já myslím, že na to člověk nezapomene. Jenom si pak u druhýho řekne, že to za to stálo,“ uzavírá.

Monika Leová porodila

Monika Leová je maminkou. Kojím, napsala stručně na sociální sítě

reklama

Související témata: Monika Leová , porod

reklama

Přečtěte si také

reklama