Celebrity

17. dubna 2021 06:03

Anna Kopečková

Monika Leová je maminkou. Kojím, napsala stručně na sociální sítě

Exotická modelka a bývalá moderátorka Primy Monika Leová porodila v pražském Podolí holčičku. Rodím, napsala stručně na sociální sítě. A pak následovalo sdělení: Kojím. Dcera dostala jméno Mia Le Košínová a vážila úctyhodných 4160 gramů

Monika miminko moc chtěla a nemusela se ani trápit dlouhým čekáním, protože otěhotněla nečekaně brzy. V říjnu loňského roku oznámila těhotenství veřejně, stručně a výstižně. K společné fotce s manželem, na níž má namalované srdíčko na břiše, přidala popisek 1+1=3.

Celé těhotenství, které bylo prý poklidné, zásobovala své fanoušky krásnými fotografiemi. Nutno dodat, že jí to s rostoucím bříškem moc slušelo. Že to bude holčička prozradila krátce před Vánocemi.

Exotická kráska, česká Miss Earth pro rok 2013 a bývalá moderátorka Hlavních zpráv na Primě oslaví v létě 30. narozeniny. S manželem Martinem Košínem jsou spolu od roku 2010. Před pěti lety Moniku požádal velmi romanticky o ruku během dovolené v Austrálii a o dva roky později se vzali.

Nedávno se manželé a nyní už i rodiče také odstěhovali pryč z Prahy, kde jim bylo trochu těsno, k babičce Moniky do domku ve Východních Čechách. Před porodem ještě stihli zrekonstruovat podkroví.

Kromě miminka si Monika s Martinem splnili i další sen, když loni zrekonstruovali starou dodávku a udělali si z ní pojízdné luxusní 1+kk. Mysleli při tom samozřejmě už na to, že nebudou cestovat jen sami dva. A už se těší, až budou moci ve svém karavanu, na který jsou velmi pyšní a říkají mu LeVan, cestovat a ukázat dceři svět.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.