zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zorka Hejdová porodila: Tak jsi na světě! Ukázala fotku a prozradila i jméno

Moderátorka Zorka Hejdová je mámou syna Nikolase.
Autor: profimedia Moderátorka Zorka Hejdová je mámou syna Nikolase.
Gabriela Kolinová , Vydáno: 08.04.2021
Moderátorka Zorka Hejdová porodila syna. S mužem pro něj vybrali jméno Nikolas. A šťastná maminka se na sociálních sítích rozplývá, jak krásný pocit to je, když sevřete miminko poprvé v náruči. Porod má prý trochu v mlze. „Bylo to nepopsatelný,“ svěřila se a poděkovala svému muži za podporu.

reklama

„Tak jsi na světě, chlapečku náš! Dali jsme ti jméno Nikolas,“ píše Zorka Hejdová na svém Instagramu a je celá dojatá: „Tak dlouho jsem se snažila představit si ten okamžik, až tě poprvé sevřeme v náruči. Představovala jsem si, jak asi budeš vypadat, jak budeš vonět... a i když to byly krásný představy, zdaleka se nevyrovnaly tomu, jak úžasnej ve skutečnosti jsi! Máma s tátou tě zbožňujou!“ napsala k fotce z porodnice. 

 

Svému muži Zorka poděkovala za syna i za oporu, kterou jí byl u porodu. „Byť mám některé fáze trošku v mlze, pamatuju si, co pro mě znamenal tvůj hlas, jak jsem vnímala každé tvoje slovo, jak jsem mohla celou dobu pevně svírat tvoji dlaň! Bylo to nepopsatelný, lásko...“ píše čerstvá maminka. 

Moderátorka, která neměla problém během těhotenství ukázat své odhalené bříško, se nedávno vyjádřila i ke „kauze kojení na sociálních sítích. Ona sama prý bude zveřejňovat, co se jí zachce. „Když jsem viděla některý komentáře a diskuze pod ‚kojícím‘ a navíc vtipným příspěvkem Jitky Nováčkové, mám potřebu vás varovat! Varovat vás, že co se týče přístupu k mateřství a názorů na to, co je a není moc, a co by se tu mělo ukazovat, nebo nemělo, nenechám si nic diktovat a negativním nevyžádaným názorům nebude dán prostor,“ rozhořčila se Zorka. Podle ní jsou ženy k sobě až moc kritické. 

Jitka Nováčková sdílela vtipnou kojící fotku, kterou ji některé ženy vyčetly. Jitku ovšem podpořily známé kojící maminky.

Známé ženy kojí na sociálních sítích: Chcete jen ukázat prsa, pustily se do nich matky

Veronika Kašáková je statečná bojovnice. Společně se synem zápasí s jeho vážnou metabolickou poruchou.

Smutná Kašáková: Kojení je boj. Syn nikdy neochutná normální jídlo, jen tři potraviny

reklama

Související témata: Zorka Hejdová , porod , porodila , mateřství

reklama

Přečtěte si také

reklama