Zorka Hejdová porodila: Tak jsi na světě! Ukázala fotku a prozradila i jméno

Moderátorka Zorka Hejdová porodila syna. S mužem pro něj vybrali jméno Nikolas. A šťastná maminka se na sociálních sítích rozplývá, jak krásný pocit to je, když sevřete miminko poprvé v náruči. Porod má prý trochu v mlze. „Bylo to nepopsatelný,“ svěřila se a poděkovala svému muži za podporu.

„Tak jsi na světě, chlapečku náš! Dali jsme ti jméno Nikolas,“ píše Zorka Hejdová na svém Instagramu a je celá dojatá: „Tak dlouho jsem se snažila představit si ten okamžik, až tě poprvé sevřeme v náruči. Představovala jsem si, jak asi budeš vypadat, jak budeš vonět... a i když to byly krásný představy, zdaleka se nevyrovnaly tomu, jak úžasnej ve skutečnosti jsi! Máma s tátou tě zbožňujou!“ napsala k fotce z porodnice.

Svému muži Zorka poděkovala za syna i za oporu, kterou jí byl u porodu. „Byť mám některé fáze trošku v mlze, pamatuju si, co pro mě znamenal tvůj hlas, jak jsem vnímala každé tvoje slovo, jak jsem mohla celou dobu pevně svírat tvoji dlaň! Bylo to nepopsatelný, lásko...“ píše čerstvá maminka.

Moderátorka, která neměla problém během těhotenství ukázat své odhalené bříško, se nedávno vyjádřila i ke „kauze kojení na sociálních sítích. Ona sama prý bude zveřejňovat, co se jí zachce. „Když jsem viděla některý komentáře a diskuze pod ‚kojícím‘ a navíc vtipným příspěvkem Jitky Nováčkové, mám potřebu vás varovat! Varovat vás, že co se týče přístupu k mateřství a názorů na to, co je a není moc, a co by se tu mělo ukazovat, nebo nemělo, nenechám si nic diktovat a negativním nevyžádaným názorům nebude dán prostor,“ rozhořčila se Zorka. Podle ní jsou ženy k sobě až moc kritické.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.