Celebrity

13. dubna 2021 15:10

Petra Kloidová

Emma Smetana porodila druhé dítě. Opět mu vybrali netradiční jméno!

Moderátorka a hudebnice Emma Smetana přivítala na svět druhého potomka společně se svým partnerem Jordanem Hajem. Na Instagramu se pochlubila černobílou fotografií a zásadní informací o jméně dítěte. Před lety Emma Smetana rozvířila společenské vody, když zveřejnila netradiční jméno své první dcery.

Třiatřicetiletá maminka Emma Smetana dala světu vědět, že 12. dubna porodila druhou dceru s nezvykle krásným a éterickým jménem Ariel Ava. Se stejně starým partnerem Jordanem Hajem už mají čtyřletou holčičku, které dali netradiční jméno Lennon Marlene.

Jaké to bude s dvěma dětmi

Emma Smetana před porodem opustila svou práci novinářky v DVTV, aby se mohla plně věnovat dceři a také hudbě, na které pracuje. Na svých sociálních sítích se pravidelně zamýšlela nad tím, jaké to bude být matkou dvou dětí. „Zhruba za rok sem napíšu, jaké to je, být maminkou dvou dětí. Nevím o tom nic, nepředstavuji si to nijak, asi mi ještě úplně nedošlo, že se to fakt stane. Zázrak, držte nám palce,“ napsala Emma fanouškům, když oznámila druhé těhotenství.

I Jordan Haj se pochubil krásnou černobílou fotografií, ke které navíc doplnil čas, kdy se holčička v pondělí v pražské porodnici v Podolí narodila – 16:59. Jordan s Emmou jsou spolu od roku 2008.

Na svém Instagramu zase Emma Smetana ukázala pyšného tatínka Jordana:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.