Ornella Koktová porodila. Quentin a Sven mají sestru. Jaké dostala jméno?

Ornella Koktová je trojnásobnou mámou. Po dvou synech porodila holčičku, která dostala stejně jako její sourozenci netradiční jméno. Šestiletý Quentin a roční Sven se tak mohou těšit na sestřičku Lilianne.

„Vítej na světě Lilianne Koktová. Naši radost nemohu popsat slovy. Snad jen – sny se vážně plní, i když to už ani nečekáte. A tobě, lásko, moc děkuju, že jsi tu se mnou byl, miluju tě,“ napsala na svém Instagramu šťastná maminka.

Otcem Lilianne je čtyřiašedesátiletý Josef Kokta. Jeho žena opět rodila v porodnici Apolinář a porod proběhl císařským řezem. Ornella na sociálních sítích poděkovala personálu porodnice. „Děkuji celému týmu v porodnici a nejlepšímu Pavlu Caldovi,“ napsala na Instagram.

Ornella se už dříve nechala slyšet, že čekají holčičku. A že jméno zvolí opět netradiční. Uvažovala nad Lórien, Leonor, Lior nebo Clementine. Jméno Orphee des Blins podle dostihové klisny, jí u manžela neprošlo. A tak nakonec zvítězila Lilianne. Netradiční jména dávají i jiní známí rodiče. Více se dozvíte TADY.

Josef Kokta má z prvních dvou manželství syny Petra, Josefa a dceru Alenu. S moderátorkou Gabrielou Partyšovou má ještě syna Kristiana.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.