zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nahý, nebo v tangách? Filip Antonio si natáčení seriálu Hvězdy nad hlavou užil

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 19.10.2021
Proč ho filmaři nutili do nošení tang, když se pak musel stejně svléknout? V dalšími videu ze série Prima Pauza vám odpoví sám Filip Antonio společně se svou hereckou kolegyní Amélií Pokornou, jejíž srdce se v seriálu Hvězdy nad hlavou snaží získat.

reklama

Mladý herec, který ztvárňuje ve Hvězdách nad hlavou Filipa Boučka, si užil natáčení seriálu se vším všudy. Hned zpočátku ho totiž čekalo filmování velmi pikantní scény, které nám popsal spolu se svou kolegyní Amélií Pokornou. Ta v seriálu ztvárňuje krásnou Kristýnu, do které jsou všichni kluci zamilovaní. A neváhají kvůli ní vyvádět řádné průšvihy.

Hvězdy nad hlavou v lomu

Parta kluků v čele s Romanem (Prokop Zach) se třeba rozhodne Filipovi (Filip Antonio), který čeká u lomu na Kristýnu, ukrást všechno oblečení a před krásnou spolužačkou ho ztrapnit. Scenáristé tak ale trochu zatopili i samotnému Filipovi Antoniovi.

„Tady jste viděli, jak jsem se šel ne úplně dobrovolně koupat do lomu. Lom byl fakt docela studený,“ vysvětluje na úvod herec s tím, že svoji kolegyni Amélii by u natáčení nenechal.

„To si pamatuju. Ten den jsme točili všichni spolu a pak přišla ta scéna. Filip přišel a důvěrně mi říká, že mě chce jenom poprosit, abych tam nebyla, když bude točit tuhle scénu,“ říká Amélie Pokorná, která Filipovo přání dodržela. Nicméně ke konci se už jen modlila, ať je dotočeno, protože z natáčení obrazu nemohla nikam odjet a byla jí zima.

Proč nosil Filip tanga?

Co se ale Amélie Pokorná dozvěděla až posléze, bylo to, že Filip Antonio nosil celý natáčecí den tanga. A dost se podivila nad tím, proč. Odpověď najdete ve videu! 

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , FTV Prima , Prima pauza , Filip Antonio , seriál hvězdy nad hlavou

reklama

Přečtěte si také

reklama