zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Násilník Filip Tomsa. Báru Jánovou bude ohrožovat nožem!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 21.10.2021
S Pupíkem alias Filipem Tomsou to jde z kopce. Ze všech těch průšvihů se mu zamotala hlava a přestává mít jasnou mysl. Do toho všeho Sylva v podání Báry Jánové chce stále zpět statek Slunečná, který je v rukou právě Pupíka a Anny (Zuzana Kajnarová). Situace se maximálně vyhrotí v další epizodě Slunečné. Pupík totiž chytne Sylvu pod krkem. Sledujte exkluzivní video!

reklama

Jakmile se Sylva (Bára Jánová) rozhodne, že chce statek zpět výhradně do rukou Popelkových, zkusí Romana Maxu (Filip Tomsa) přemluvit, jenže ten se zamkl v pokoji a nechce k sobě nikoho pustit. Má totiž hlavu plnou přeludů. Myslí si, že všichni jsou proti němu a chtějí ho zlikvidovat.  Sylva se rozhodne, že ho vyláká, a doplatí na to.

Drama v seriálu Slunečná, co překvapilo i herce

„Věděl jsem, že moje postava Romana alias Pupíka bude mít dramatický vývoj. Předpokládal jsem tedy, že tvůrci se vyřádí dosyta, protože ta postava není zrovna pozitivní. To, v jaké formě to přišlo, mě moc těšilo. Mám rád, když je ta postava zajímavě pokroucená,“ přiznává Filip Tomsa, kterému scenáristé dopřáli pořádnou dávku adrenalinu a hereckého vyřádění. „Užil jsem si to. Dokonce jsem točil i s Bárou Jánovou, kde ji dost nevybíravě chytnu pod krkem a ohrožuju nožem. Bylo to natočené se vší bezpečností, aby se Báře nic nestalo. Takže rekvizita vypadala jako pravá, ale nic se nemohlo stát,“ usmívá se herec.

Tomsa a Jánová se v seriálu Slunečná chytili pod krkem
Autor: FTV Prima/ Slunečná Tomsa a Jánová se v seriálu Slunečná chytili pod krkem

„Filip byl velmi ohleduplný a bál se, aby mi něco neudělal. Vše jsme nazkoušeli po částech. Je to taková choreografie, které dominoval hodně tupý nůž,“ prozrazuje Jánová, jak točila scénu, kde ji ohrožovali. „Já už pár podobných scén odehrála i v divadle, tak člověk ví, co ho čeká. Tady je to specifické tím, že si musíte hodně hlídat kameru, jak se postavit. Někdy je to tedy dost nepřirozené, aby to vypadalo dobře. Jinak jsme se u toho dost nasmáli. Žádné drama, věřte,“ vzpomíná na natáčení drsné scény herečka.

Tomsa a Jánová se v seriálu Slunečná chytili pod krkem
Autor: FTV Prima/ Slunečná Tomsa a Jánová se v seriálu Slunečná chytili pod krkem

Filipa Tomsu toto natáčení neuvěřitelně bavilo. Žil v několika tělech najedou a herecký um fungoval na plné obrátky. Pupík totiž trpí schizofrenií. „Trošku složitější bylo lítat z jedné nálady do druhé během chvilky. Jinak natáčení jednotlivých obrazů, kde jsem byl jednou takový a v druhém jiný, mi nedělalo problém. Vzpomínám si, že nejlépe se mi točilo, když jsem byl v hospodě, kde za mnou byla maminka a já tam jako Roman viděl samé Albánce, tak tam si myslím, že jsem řadu lidí pobavil,“ myslí si herec.

Natáčení některých záběrů bylo dramatické. „Druhá scéna byla, když přijdu do pokoje, kde vidím opět Albánce, kteří tam nejsou, a já se s nimi peru. To jsme si taky užili. Myslím, že to pobavilo i ostatní a mysleli si, že jsem se zbláznil. Tyhle scény mi asi nejvíc zůstaly v hlavě. To, že jsem se snažil Báru podříznout, to byla taková Romanova klasika,“ směje se herec. Ale to, jak nakonec jejich bitka dopadne, prozradit nechce. „Na to se musíte podívat,“ láká Tomsa diváky k obrazovkám.

Vypjatou epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvtek ve 20:15 na Primě!

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , seriál slunečná online , bára jánová , Filip Tomsa

reklama

Přečtěte si také

reklama