Celebrity

21. října 2021 05:55

Násilník Filip Tomsa. Báru Jánovou bude ohrožovat nožem!

Slunečná (134): Romanův útok

S Pupíkem alias Filipem Tomsou to jde z kopce. Ze všech těch průšvihů se mu zamotala hlava a přestává mít jasnou mysl. Do toho všeho Sylva v podání Báry Jánové chce stále zpět statek Slunečná, který je v rukou právě Pupíka a Anny (Zuzana Kajnarová). Situace se maximálně vyhrotí v další epizodě Slunečné. Pupík totiž chytne Sylvu pod krkem. Sledujte exkluzivní video!

Jakmile se Sylva (Bára Jánová) rozhodne, že chce statek zpět výhradně do rukou Popelkových, zkusí Romana Maxu (Filip Tomsa) přemluvit, jenže ten se zamkl v pokoji a nechce k sobě nikoho pustit. Má totiž hlavu plnou přeludů. Myslí si, že všichni jsou proti němu a chtějí ho zlikvidovat. Sylva se rozhodne, že ho vyláká, a doplatí na to.

Drama v seriálu Slunečná, co překvapilo i herce

„Věděl jsem, že moje postava Romana alias Pupíka bude mít dramatický vývoj. Předpokládal jsem tedy, že tvůrci se vyřádí dosyta, protože ta postava není zrovna pozitivní. To, v jaké formě to přišlo, mě moc těšilo. Mám rád, když je ta postava zajímavě pokroucená,“ přiznává Filip Tomsa, kterému scenáristé dopřáli pořádnou dávku adrenalinu a hereckého vyřádění. „Užil jsem si to. Dokonce jsem točil i s Bárou Jánovou, kde ji dost nevybíravě chytnu pod krkem a ohrožuju nožem. Bylo to natočené se vší bezpečností, aby se Báře nic nestalo. Takže rekvizita vypadala jako pravá, ale nic se nemohlo stát,“ usmívá se herec.

„Filip byl velmi ohleduplný a bál se, aby mi něco neudělal. Vše jsme nazkoušeli po částech. Je to taková choreografie, které dominoval hodně tupý nůž,“ prozrazuje Jánová, jak točila scénu, kde ji ohrožovali. „Já už pár podobných scén odehrála i v divadle, tak člověk ví, co ho čeká. Tady je to specifické tím, že si musíte hodně hlídat kameru, jak se postavit. Někdy je to tedy dost nepřirozené, aby to vypadalo dobře. Jinak jsme se u toho dost nasmáli. Žádné drama, věřte,“ vzpomíná na natáčení drsné scény herečka.

Filipa Tomsu toto natáčení neuvěřitelně bavilo. Žil v několika tělech najedou a herecký um fungoval na plné obrátky. Pupík totiž trpí schizofrenií. „Trošku složitější bylo lítat z jedné nálady do druhé během chvilky. Jinak natáčení jednotlivých obrazů, kde jsem byl jednou takový a v druhém jiný, mi nedělalo problém. Vzpomínám si, že nejlépe se mi točilo, když jsem byl v hospodě, kde za mnou byla maminka a já tam jako Roman viděl samé Albánce, tak tam si myslím, že jsem řadu lidí pobavil,“ myslí si herec.

Natáčení některých záběrů bylo dramatické. „Druhá scéna byla, když přijdu do pokoje, kde vidím opět Albánce, kteří tam nejsou, a já se s nimi peru. To jsme si taky užili. Myslím, že to pobavilo i ostatní a mysleli si, že jsem se zbláznil. Tyhle scény mi asi nejvíc zůstaly v hlavě. To, že jsem se snažil Báru podříznout, to byla taková Romanova klasika,“ směje se herec. Ale to, jak nakonec jejich bitka dopadne, prozradit nechce. „Na to se musíte podívat,“ láká Tomsa diváky k obrazovkám.

Vypjatou epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvtek ve 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.