Celebrity

28. listopadu 2021 06:01

Zuzana Schneidewind

Největší sexsymbol 80. let Eva Vejmělková: Neuvěříte, kolik v životě měla mužů!

Ženská pomsta on-line

Šílelo po ní tisíce mužů, ji to ale nechávalo ledově chladnou. Poprvé se zamilovala v šestnácti letech, do rozvedeného, o šestnáct let staršího slovenského režiséra Dušana Rapoše. Od té doby měl každý jiný chlap smůlu. Přestože jejich lásce nikdo nedával šanci, založili rodinu a jsou spolu dodnes. 

Film Fontána pro Zuzanu byl pro Evu Vějmělkovou doslova osudový. Nejenže se díky hlavní roli proslavila jako herečka mimořádných půvabů a stala se hvězdou, ale navíc na place poznala životní lásku, Dušana Rapoše, který snímek režíroval. „Zamilovala jsem se na první pohled a vůbec jsem nevěděla, že je režisér. Když jsem ho viděla poprvé, myslela jsem, že je to nějaký asistent,“ prozradila Eva slovenskému magazínu Korzár.sk.

S Rapošem také nedávno natočila film Ženská pomsta.

Jejich milostný příběh ovšem zpočátku neměl na růžích ustláno. Řada lidí jim lásku nepřála. Našli se i tací, kteří Vejmělkovou začali označovat za zlatokopku, která vlezla režisérovi do postele jen proto, aby udělala velkou kariéru. Rapoš byl už rozvedený a z manželství měl dvě děti. „Nikdy bych nedopustila, abych někomu rozvrátila rodinu. Nejvíce obdivuji svou maminku, která našemu vztahu od začátku přála. Když se na to podívám z pohledu matky, nebyla bych asi nejšťastnější, kdyby si moje dospívající dcera přivedla o šestnáct let staršího muže se dvěma dětmi. Ale maminka mi věřila a věřila i jemu. Fandila nám a za to si jí velmi vážím. Myslím, že bych se dnes zachovala stejně,“ uvedla Eva.

V roce 2001 se jim narodila dcera Tara, o tři roky na to holčička Rita. „Když pak přišly na svět naše děti, tak nás to ještě více spojilo a musím říct, že jsem stále zamilovanější. Panuje mezi námi absolutní důvěra a asi právě ta je základním kamenem našeho pěkného vztahu,“ popsala herečka, která svého muže oceňuje nejen jako manžela, ale i režiséra. „Dušan má dar vytvořit na place pohodu, kde se rodí dobrý film jakoby mimochodem. Dává herci prostor na improvizaci, ale umí si i prosadit svou, když je přesvědčený, že to tak má být. Osobně si ho vážím za to, že mě později při práci nikdy nebral jako svou partnerku, ale jako herečku,“ přiblížila Vejmělková.

Na film Fontána pro Zuzanu, kde se mezi ní a Rapošem rozhořel láskyplný vztah na celý život, se můžete podívat v neděli 28.11. ve 14:20 na Prima MAX, případně na stejné stanici o den později ve 13:35. Ve snímku, kde zazní písničky slovenského hitmakera Vaša Patejdla, si dále zahrál například Pavol Habera, či Helena Růžičková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.