zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nová Popelka? Nezávislá žena v kalhotovém kostýmu. Kmotřička je bezpohlavní

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

kog, Showtime , Vydáno: 22.09.2021
V Hollywoodu měla premiéru nová Popelka. Pokud si představujete křehkou a nevinnou dívku, tak na to rovnou zapomeňte! Popelka je zpěvačka s kubánsko-mexickými kořeny, nezávislá žena, která prince oslní v kalhotovém kostýmku! A její kmotřička? Ta je pro změnu bezpohlavní.

reklama

Dalo by se říct, že tenhle americký muzikál nemá s klasickou Popelkou nic moc společného. Blonďatou něžnou dívenku, která se stará o teplo domova a třídí hrách, vystřídala ambiciózní kráska s kubánsko-mexickými kořeny Camila Cabello. Krále si zahrál Pierce Brosnan a muzikálová hvězda Idina Menzel se objevila v roli zlé macechy.

Záběry z nového filmového muzikálu Popelka. Hlavní hrdinu ztvárnila kubánsko-mexická zpěvačka Camila Cabello.
Autor: profimedia Záběry z nového filmového muzikálu Popelka. Hlavní hrdinu ztvárnila kubánsko-mexická zpěvačka Camila Cabello.

Billy Porter: Magie a láska nemají pohlaví

Celý pohádkový příběh se samozřejmě neobejde ani bez víly kmotřičky, která Popelce pomáhá vybrat šaty na ples. A tady přichází od scenáristů velká změna! Role kmotřičky se zhostil herec Billy Porter. Má se totiž jednat o bezpohlavní kmotřičku, která Popelce jako první nabídne místo plesové róby a klasických skleněných střevíčků pánský kostýmek.

„Kdo je klasický? Co je klasické? V naší verzi Popelky je hlavní hrdinka podnikatelka a není na nikom závislá. A co se týče kmotry víly, magie je láska a magie nemá pohlaví,“ vysvětlil herec Billy Porter, držitel Emmy za roli v seriálu z LGBT prostředí Pose.

Víla Kmotřička v podání Billyho Portera
Autor: Columbia Pictures Víla Kmotřička v podání Billyho Portera

Camila Cabello: Popelka je nezávislá a jde si za tím, co chce!

A hlavní hrdinka je skutečně nezávislá. Touží po hvězdné kariéře návrhářky a v její cestě za snem ji nezastaví ani láska s pohledným a bohatým princem. „Nové pojetí filmu má podle mého názoru mnoho důležitých zpráv a poselství. Na rozdíl od tradiční Popelky, ta mladým dívkám moc dobrý příklad neukázala,“ řekla hlavní hrdinka Camila Cabello. Narážela na kritiku, že v pohádkách často dívky čekají, až je zachrání princ. Bez muže jsou bezradné. „Tady je ambiciózní, svobodná a jde si za tím, co chce. Všechna tahle témata se odrážejí i v dnešní společnosti a je potřeba o nich veřejně mluvit,“ dodala.

Ambiciózní Popelka tady nechce žít jen vedle zajištěného muže a chce si splnit svůj sen. Muzikálová verze bude plná krásných kostýmů, písniček a hudby! Ve filmu se dokonce objeví i britský komik a moderátor James Corden, který ztvárnil roli jednoho z myšáků.

Novou Popelkou bude Camila Cabello

První trailer nové Popelky odhalil bezpohlavní vílu kmotřičku. Kdo ji hraje?

reklama

Související témata: Popelka , pohádka , bezpohlavní , Camila Cabello , Pierce Brosnan , Idina Menzel , Billy Porter

reklama

Přečtěte si také

reklama