zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Manželka Růžičky: Nechtěla jsem za kasu, za minulost striptérky se nestydím

Bývalý hokejový trenér Vladimír Růžička s druhou manželkou Marií
Autor: Poskytnuto Marií Růžičkovou Bývalý hokejový trenér Vladimír Růžička s druhou manželkou Marií
Andrea Dvořáková , Vydáno: 08.03.2021
Druhá manželka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky Marie sklízela za svou taneční striptérskou kariéru často kritiku. Není se čemu divit, že s novináři proto moc nemluví. Teď ale udělala výjimku a prozradila, že se za svou minulost rozhodně nestydí. Její muž prý od začátku všechno věděl. A ona nechtěla skončit za kasou v supermarketu.

reklama

Marie Růžičková je o třiadvacet let mladší než její muž Vladimír. A média kolem tohoto páru neustále něco řeší. Nejčastěji probírala dřívější profesi Marie, je totiž bývalá tanečnice u tyče. Za svoji minulost se ale rozhodně nestydí.

„Udělali ze mě zlatokopku, udělali ze mě lehkou děvu. Všichni máme nějakou minulost, ale já se nemám za co stydět. Prostě to takhle bylo a Vláďa to věděl od začátku. Do všeho jsme šli po hlavě a pro mě je důležitý, že to nevadí jemu,“ vysvělila v pořadu ShowTime. 

Marie prý raději tančila u tyče, než aby šla prodávat do supermarketu: „Já jsem nechtěla pracovat v Lidlu a mám za sebou taky nějaký životní příběh a ne lehký. Taky jsem se chtěla mít dobře a vydělat si svoje vlastní peníze,“ zdůvodnila svoje rozhodnutí.

Vladimír je skvělý otec

S Vladimírem vychovávají dceru Lejlu. A Marie si ho nemůže jako otce vynachválit: „Malá je pro mě vysněná a snažím se jí dávat, co jsem sama úplně neměla nebo to, co mi chybělo. A Vláďa je skvělej táta! Musím říct, že mě asi i překvapil,“ přiznala. Bývalý hokejový trenér své ženě tvrdí, že už je na děti starý, ale s dcerou tempo zvládá. Další potomek je ovšem ve hvězdách. „Samozřejmě se o tom doma bavíme, ale myslím si, že asi ne. Já jsem byla ráda, když přišel s tím, že chce malou, protože ze začátku to nebylo v plánu,“ přiznala otevřeně. 

Stejně jako za minulost dostává manželka hokejového trenéra za uši za filtry, které používá k fotkám na sociálních sítích. „Lidi pořád řeší tetování a řasy, že chodím na solárko... Vždyť je to přece každýho věc, mně se to líbí. Lidi mi říkaj, že nejsem přirozená, ale já nechci být přirozená,“ dodala.

Jaromír Jágr a Iva Kubelková

Jágr má rok do padesátky. Pamatujete si všechny jeho osudové ženy?

reklama

Související témata: Marie Růžičková

reklama

Přečtěte si také

reklama