zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Nový film o Dianě: Je jí herečka ze Stmívání opravdu podobná a proč herci neměli být Britové?

Kristen Stewart jako Diana 2
Autor: profimedia.cz Kristen Stewart jako Diana 2
Barbara Vávrová , Vydáno: 28.01.2021
Natáčení nového filmu „Spencer" o Lady Dianě je v plném proudu. Bude mapovat jedno z nejzásadnějších životních období princezny Diany. Je zasazen do 90. let, kdy se Diana rozhoduje, zda opustí královský život, nebo ne.

reklama

Pro většinu fanoušků bylo překvapení hlavní obsazení. Režisér Pablo Larraín se rozhodl riskovat a hlavní postavu nechat ztvárnit Kristen Stewartovou. Herečka známá ze ságy „Stmívání“ je pro některé překvapení. Ne každému herečka sedí, a tak bude velmi záležet na jejím výkonu, a kritika, jak víme, umí být tvrdá. Fanoušci upířích příběhů herečce zpočátku vyčítali, že je nudná, režisér nového filmu si to ale nemyslí. „Kristen dokáže být velmi záhadná, křehká a silná zároveň, což je přesně to, co potřebujeme,“ řekl pro deník Independent režisér.

Původem chilský režisér má již zkušenosti s životopisným filmem o Jacqueline Kennedyové, a tak určitě ví, co dělá. Film se již začal natáčet a máme pro vás první úlovek.

 

 

Momentálně se natáčí v Německu a později se štáb přesune do Británie. Kvůli tomu, že se film natáčí i jinde po Evropě, produkce původně chtěla obsadit herce, kteří mají unijní pasy (nejsou výlučně Britové), měla strach, co se bude dít po brexitu. To spustilo vlnu obav diváků, když zjistili, že dva malí princové nejspíš nebudou občanstvím Britové. Jedná se v podstatě o první britskou produkci, která natáčí po brexitu. Naštěstí žádná víza herci ani štáb nepotřebovali. Doteď ale zůstává tajemstvím, kdo bude hrát prince Charlese a děti Williama a Harryho. To se musíme nechat překvapit.

Film podle scénáře Stevena Knighta, který je velmi oblíbený pro svůj seriál o historickém pouličním gangu z Birminghamu, bude uveden k 25. výročí Dianiny smrti. Zemřela 31. srpna 1997 v Paříži společně s partnerem Dodim Al-Fayedem. Před hotelem Ritz, kde osudný večer večeřeli, se nashromáždilo mnoho novinářů. Pár jim chtěl uniknout do Dodiho bytu. Řidič jejich vozu však měl být opilý a při úprku před bulvárními novináři dvojnásobně překročil povolenou rychlost, řízení nezvládl a v tunelu narazil do jednoho z pilířů. Dodi i řidič zemřeli na místě nehody, Diana při operaci v nemocnici.

Lady Diana
Autor: profimedia.cz Lady Diana

Filmové drama by se mělo soustředit ale hlavně na klíčový moment rozpadu královského manželství. Podle herečky je film o emocích a o tom, kdo byla v tomto zlomovém bodě svého života. Jedná se o vánoční víkend na hradě Windsor, kdy se Diana rozhoduje, zda od Charlese odejít.

Film byl pojmenován Spencer po rodném příjmení princezny Diany a objeví se v něm dále i herci Timothy Spall (Peter Pettigrew , Harry Potter), Sally Hawkinsová (Tvář vody) a Sean Harris (Prometheus).

reklama

Související témata: Lady Diana , nový film , Kristen Stewart

reklama

Přečtěte si také

reklama