Odhalení v Máme rádi Česko: Vaří Adéla Gondíková manželovi Jiřímu Langmajerovi?

Máme rádi Česko IX (10) - upoutávka

V dalším dílu zábavné show Máme rádi Česko se například dozvíme, zda Adéla Gondíková, kterou diváci televize Prima znají jako Míšu ze seriálu Sestřičky, vaří manželovi Jiřímu Langmajerovi večeři. Těšit se můžete také na hudební šifry spojené s kapelou Kryštof, která bude speciálním hostem pořadu. Podívejte se již nyní na exkluzivní ukázky.

Jako vždy vás čekají milí hosté. Kapitán Jakub Prachař si do svého týmu pozval moderátorku Danielu Písařovicovou, frontmana kapely Kryštof Richarda Krajča a houslistu Jaroslava Svěceného. V soupeřícím týmu se pod vedením Vojty Kotka představí bývalá česká reprezentantka v biatlonu a moderátorka Showtimu na Primě a CNN Prima NEWS Gabriela Koukalová a herecký manželský pár Adéla Gondíková a Jiří Langmajer. Právě ti se často postarají o pořádnou zábavu díky svým průpovídkách jeden k druhému.

Adéla, slovy Vojty Kotka avantgardní umělkyně a kubistická malířka, je vyslaná ke kreslení na skleněnou tabuli. Bohužel se jí ale jejím výtvarným ztvárněním názvu písně moc nedaří svému týmu pomoci. Zkušený kapitán Vojta se ale nevzdává a neustále přichází s novými a novými verzemi. „Pánské slzy, slzy Páně... Pomozte mi trošku,“ prosí své spoluhráče Vojta, kterého již od soboty 8. května uvidíme večer na Primě jako geniálního Einsteina. „Já vidím jenom bordel,“ zhodnotí snahu své manželky Jirka Langmajer. „Pojď se podívat, jak to odsuď vypadá,“ vyzve ji nakonec po uplynutí časového limitu. „To by neuhádnul ani jasnovidec!“ Hvězda seriálu Sestřičky si ale z manželovy kritiky nic nedělá a směje svému dílu společně s ostatními.

Vaří Adéla Gondíková Langmajerovi?

V průběhu celého pořadu se také několikrát dostane na přetřes téma, zda Adéla Jirkovi vaří. U pohoštění před zahájením jedné z her vyzve Adéla manžela: „Miláčku, vem si.“ „My nemáme večeři doma?“ Ptá se překvapeně Jirka. „Vokurky si vem jenom. Vokurky můžeš,“ upřesňuje s úsměvem seriálová Míša. „Tak promiňte, já se musím najíst tady,“ poslechne vzorně „Langoš“. „Pane Boučku, mohl bych se za vás zeptat soutěžícího pana Jiřího na něco?“ Otočí se na Libora Kuba Prachař. Když Libor souhlasí, Jakub neváhá a jde rovnou k věci: „Vaří Adéla, nebo nevaří?“

„Zeptej se,“ hodí hlavou směrem k manželce Jirka. „Vaříš, Adélo, nebo nevaříš,“ jde si bez ostychu za svým Kuba. „Řekni,“ stáčí otázku zpátky k Jirkovi Adéla. „Hele,“ stoupne si Langmajer a ukazuje svoje břicho. „Nevaří,“ vyhodnotí nakonec k pobavení všech Kuba.

Richard Krajčo nepozná svou píseň

Pobaví i Richard Krajčo, který si během hádání zašifrované písničky nedokáže vybavit, o jakou skladbu se jedná, přestože patří do repertoáru právě skupiny Kryštof. Ta navíc v pátečním díle výjimečně vystřídá Maxiband Jana Maxiana, takže se diváci můžou těšit na následné originální hudební znění. A jakou píseň že to Richard neuhodl? „Dámy a pánové, toto byla píseň Rubikon,“ oznámí moderátor Libor Bouček. „Fakt jo?“ diví se Krajčo. „Já se obávám toho, že tady vzniká úplně nová desky kapely Kryštof,“ konstatuje ještě se smíchem Kuba Prachař.

Těšit se můžete i na to, zda bude mít Vojta Kotek u svého bytu pamětní desku, zda a za co dostane Jakub Prachař Nobelovu cenu nebo co mají společného politici, které zpovídala Daniela Písařovicová.

Sledujte další díl pořadu Máme rádi Česko v pátek od 20:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.