Celebrity

19. května 2021 10:01

Gabriela Kolinová

Ornella Koktová posílá syna Quentina na měsíc do léčebny. Důvodem je jeho obezita

Manželka podnikatele Josefa Kokty, Ornella Koktová, se rozhodla dát svého nejstaršího syna Quentina na měsíc do léčebny. Chce totiž řešit jeho problémy s nadváhou. Pobyt je určený pro děti a měl by jim pomoci zredukovat váhu. Osmiletý Quentin tu bude sportovat a odborníci mu upraví i jídelníček.

Ornella Koktová je už mámou tří dětí. Nedávno porodila holčičku, která dostala jméno Lilianne. Pár dní po porodu dcery ale Ornellu hospitalizovali v nemocnici s bolestivým zánětem střev. Strávila tu více jak týden. O děti, ročního Svena, osmiletého Quentina i novorozenou dceru Lilianne, se zatím staral jejich otec, čtyřiašedesátiletý Josef Kokta.

Poté, co Ornellu propustili z nemocnice, zveřejnila na svém Instagramu fotku se všemi dětmi, ke které napsala: „Konečně doma… Sice jsem slabá, ještě rozřezaná na kousíčky, bolavá…ale hlavně domaaaaaaa.“ Je na ní vidět, že je unavená a vyčerpaná.

Quentin bude v léčebně měsíc

Nyní už se zřejmě cítí líp, protože se rozhodla řešit zdravotní problémy nejstaršího syna Quentina. Ornella ho odvezla do léčebny v Říčanech, kde budou řešit jeho nadváhu: „Quentinek bude na pobytu určeném pro děti, kterým se má zredukovat váha. Měl by zde být měsíc,“ řekla serveru Super.cz Ornella. Podle ní zde bude sportovat a naučí se i správně jíst. To vše pod dohledem lékařů a odborníků. Bude tu mít i klasickou výuku. „Hrozně se už těšil na děti po tom roce distanční výuky,“ dodala Koktová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.