Celebrity

24. listopadu 2021 05:23

Hvězdy nad hlavou a otázky na tělo: Komu vadí intimní scény? Amélii Pokorné, nebo Filipu Antoniovi?

Hvězdy nad hlavou - Filip vs. Amálka: Kdo se více rozčiluje nebo má problém s intimními scénami?

Další díl videí ze série Prima Pauza je tu. Tentokrát tvůrci vyzpovídali představitele Filipa a Kristýny, tedy mladé herecké talenty Filipa Antonia a Amélii Pokornou. Vedle nezáludných otázek ale došlo i dotazy lechtivějšího charakteru!

V Prima Pauze si tvůrci na Amélii s Filipem připravili sérii otázek a také placky s fotografiemi jejich obličejů. Zadání bylo jasné – na otázky odpovídejte zvednutím placky s obličejem.

Lehctivé otázky pro herce ze seriálu Hvězdy nad hlavou

Po prvotní zahřívací sérii otázek týkajících se herectví obecně nicméně začaly být otázky víc a víc intimnější. Kdo z herců je větší extrovert? Možná vás překvapí, že Filip Antonio. Sám je sice introvert, nicméně Amélie Pokorná má jasno: „Ale když se rozjedeš, jsi větší extrovert než já!“

Na Filipa praskne i to, že má často problém s dochvilností. „Hodně jsem zaspával, až jsem se za to styděl,“ přiznává.

A jak je to tedy s intimními scénami? To se dozvíte ve videu Prima Pauza, stejně jako to, kdo z mladých herců by se spíš stal jeptiškou…

Filipa Antonia a Amélii Pokornou sledujte společně s jejich dalšími hvězdnými kolegy vždy v pondělí ve 20:15 na Primě v seriálu Hvězdy nad hlavou, který si můžete připomenout od začátku on-line v našem archivu iPrima.