Pamatujete na zpěváka s hlasem Bon Joviho? Takhle vypadá ve své první herecké misi!

Petr Poláček v 1. MISI

Petr Poláček (37) zazářil před osmnácti lety v první řadě známé pěvecké soutěže. Hvězdu z něho ale na rozdíl od jiných neudělala. Po showbyznysu se mu přesto nepřestalo stýskat, i když už dal zpívání vale. Co ho teď živí a kde všude ho můžete potkat? Nejméně jedna z variant vás hodně překvapí.

Blýskavá popularita Petrovi Poláčkovi začala chybět záhy po odchodu z televizního pódia. „Byl jsem smutnej. Najednou jsem zmizel z toho kolotoče, na který už jsem si zvykl – kamery, rozhovory, zkoušky zpěvu, choreografie… I slza ukápla,“ uvedl před osmnácti lety v rozhovoru pro Lidové noviny. Bylo to jen pár dní po odchodu ze show a on věřil v reklamu, která z řady jeho soupeřů učinila opravdové hvězdy.

V jeho případě se stal hvězdou jen na chvilku, a to především nezaměnitelnou barvou hlasu. Kvůli zvláštnímu chrapláku byl zároveň okamžitě ocejchován „českým Jonem Bon Jovim“ a jako kopie slavného zpěváka nejspíš i ze soutěže vyřazen z finálové desítky už ve druhém kole. „Jsem odmalička velkým fanouškem Bon Joviho. Je skvělej. Viděl jsem plakáty a muziku u starší sestry a dostalo mě to… S takovým hlasem jsem se prostě narodil. A dokonce moje foniatrička mi říkala, že když se něco poslouchá dlouho, tak se psychikou hlasivky ztvární do toho hlasu,“ bránil se marně nesmlouvavému názoru poroty i diváků.

Ze zpěváka policista

Vystudovaný letecký klempíř se i tak mnoho let živil hudbou. Stačil také založit rodinu, stát se tátou syna i se rozvést. Teprve před dvěma lety ale zcela změnil zaměstnání. „Říkal jsem si, že už mám věk na stálé zaměstnání, a když se na začátku pandemie před dvěma lety zrušily všechny koncerty, uvažoval jsem, co můžu dělat. Věnoval jsem se bojovým sportům a sebeobraně, u policie jsem měl přátele. Dělal jsem i bezpečnostní školu. Nastoupil jsem pak k cizinecké policii,“ překvapil Petr Poláček, kterého v současnosti můžete potkat v uniformě na ulici. Nepoznaného! „Uniforma hodně schová, ještě se mi nestalo, že by mě v ní někdo poznal. A jsem za to vlastně docela rád,“ zasmál se.

Nečekaná nabídka: Role ve slavném seriálu

To ale není vše, čím Petr ještě může překvapit. Nedávno přijal nabídku zahrát si v seriálu 1. MISE a vy se na něj podívejte ve středu 19. ledna ve 20:15 na Primě. V seriálu ztvární epizodní roli jistého Milana Kouby. „V žádném seriálu jsem nikdy nehrál. A ta nabídka přišla zničehonic. Překvapilo mě, že si na mě vzpomněli. I když jsem hrozný trémista, jsem rád, že jsem si to mohl vyzkoušet,“ řekl Petr Poláček s upřímným nadšením.

Zatímco ve skutečnosti stojí jednoznačně na straně zákona, v seriálu hraje na opačné straně. V roli Milana Kouby se věnuje bojovým sportům a sponzoruje jejich nelegální zápasy. „Bavilo mě to, určitě by mi nevadilo zahrát si v seriálu víc. Tak třeba někdy,“ vyslovil svoje přání Petr Poláček.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.