zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Pavla Tomicová má nezaměnitelný smích. Dost jsem kvůli tomu trpěla, říká

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Gabriela Kolinová , Vydáno: 07.08.2021
Herečka Pavla Tomicová, představitelka Ály Konvičkové ze seriálu Slunečná, má opravdu nezaměnitelný smích, který může být i dost nakažlivý. I když většina lidí na něj reaguje pozitivně, Tomicová připouští, že ne vždycky je hlasitý smích výhodou. Kdysi kvůli němu i dost trpěla.

reklama

Po Pavle Tomicové dokonce lidé chtějí, aby se zasmála na povel. „Já říkám, že to nejde takhle, to musí mít člověk důvod. Ale chtějí to po mně i lidi, který potkám na ulici, říkají zasmějte se, ať mám hezčí den,“ svěřila se sympatická herečka v pořadu Showtime. 

Ne vždy je ale hlasitý smích výhodou. Pavla Tomicová přiznala, že s tím měla i problémy. „Bála jsem se, že ruším lidi v kině, nebo v divadle. Už se snažím krotit, protože jsem se u toho i hodně hýbala, tak abych si nerozbíjela hlavu nebo tak,“ dodala s tím, že si občas ale nemůže pomoci. „Je to bohužel takovej přetlak, že to musí ven. Ale měla jsem s tím problémy v rolích, kdy se ta postava neměla smát jako já. Ale já to prostě jinak neumím,“ svěřila se seriálová Ála Konvičková. 

Pavla Tomicová má opravdu nezaměnitelný smích.
Autor: profimedia Pavla Tomicová má opravdu nezaměnitelný smích.

Pavla Tomicová má strach o dceru

Pavla Tomicová je ambasadorkou AVON pochodu. Ten se sice letos kvůli covidové situaci letos nekoná, lidé si ale mohou koupit stuhy nebo trička. Výtěžek pomůže organizacím v boji s rakovinou prsu. „Já jsem tuhle nabídku hrozně ráda přijala, protože si myslím, že je to důležitá věc,“ řekla Tomicová, která má sama dvacetiletou dceru, o kterou má velký strach. „Hodně se o ni bojím, o její zdraví. Když vidím, kolik mladých holek tuhle nemoc má, tak jsem se trošku vyděsila a říkala si, že prevence je strašně důležitá,“ doplnila. 

Jak si herečka užila focení pro kampaň? „Člověk když ví, že je to pro dobrou věc, tak si to užije, ale já všeobecně focení nemám moc ráda, takže už tohle je pro mě docela oběť,“ řekla se smíchem. Herečka se prý celý život vůbec nelíčí. „Moje maminka mi říká, když něco natáčím, 'Zase z tebe udělali člověka.' Já to nemám ráda, jsem takovej typ, že bych to během chvilky smazala, protože si furt někam sahám. Nikdy jsem neměla tu potřebu,“ přiznala Tomicová.

S manželem Ondřejem Malým hraje ráda. Moc se ale nepotkávají

Pavla Tomicová prý ze všeho nejradši odpočívá. „Jsem takový přírodní člověk, miluju vodu, takže můj odpočinek je hodně plavání. Teď v létě je to ideální čas. Jen se tam moc neválím. Mám ráda aktivní odpočinek u vody,“ prozradila.

Herečka před časem řekla, že by se chtěla víc hýbat. A to se jí prý daří. „Kamarádky mě ukecaly, tak chodíme na takový cvičení ve čtyřech. Tvrdily mi pořád, že to je nenáročný a po pěti minutách ze mě lilo. Ze začátku jsem měla spoustu výmluv v hlavě, proč tam nemůžu jít, ale je to lepší a lepší,“ svěřila se herečka, která svádí celoživotní boj s nadváhou. Trápila se hlady, ale kila navíc se ani nehnula. Hubnout začala až ve chvíli, když začala pořádně jíst. 

Herečka Pavla Tomicová a její manžel Ondřej Malý.
Autor: profimedia Herečka Pavla Tomicová a její manžel Ondřej Malý.

Manželem Pavly Tomicové je herec Ondřej Malý. Najít si na sebe čas je prý trochu obtížné. „My se pravda moc nevidíme. Dřív to bylo dobrý, to jsme toho tolik neměli a během covidu jsme se užili. Ale teď to začíná být čím dál náročnějí, protože práce je víc a víc,“ vysvětlila Pavla. Dřív prý záměrně chtěli, aby se v divadle nepotkávali. „Když byly děti malé, požádali jsme v divadle, ať nehrajeme ve stejných věcech, abychom nemuseli shánět hlídání. My spolu strašně rádi hrajeme, ale vlastně se vidíme málo na tom jevišti,“ dodala. 

A chystají se s manželem na společnou dovolenou? „Letos asi žádná dovolená nebude, protože budu mít...ale já to vlastně nechci zakřiknout,“ uzavřela s typickým smíchem Tomicová.

Pavlu Tomicovou můžete vídat v seriálu Slunečná

Pavla Tomicová ze Slunečné: Dietolog mi řekl, že jsem podvyživená

reklama

Související témata: pavla tomicová , Slunečná , Ondřej Malý

reklama

Přečtěte si také

reklama