zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Petr Čtvrtníček o výchově dcery: Dal jsem jí svobodu a dělal si z ní legraci

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Petra Kloidová , Vydáno: 08.12.2021
Herec a komik Petr Čtvrtníček si našel další nezvyklý koníček. Je z něj uzenář. O celém světě dokáže mluvit s nadsázkou, ale když se zeptáte na jeho talentovanou dceru Annu, zjihne jako správný otec.

reklama

  • Jste muž mnoha profesí, komik, herec, režisér reklam, nově i uzenář. Existuje však nějaká profese, která vás něčím překvapila nebo vás něco zajímavého naučila?

Tak profese nenaučí člověka, tu se musí člověk nejdřív naučit. A pak si v tom libuje, pak si v tom žije. Buď ho to přestane bavit hned, nebo třeba za třicet let jako třeba film, televize a tak dále… Ale myslím si, že ta uzenařina je dobrá volba, uzenina se bude jíst pořád. Když to těm lidem chutná, tak to je nejlepší.

  • Existuje v umělecké branži něco, co byste ještě chtěl zakusit?

Co se týče umění? Nevím. Písničku napsat umím, to jsem si ověřil, symfonie to není, spíš takové kratší věci. Sochařina, na to už jsem starý. Zkoušel jsem neurochirurgii, ale to mi pak vzali skalpel z ruky, to zase s uměním nemá moc společného, i když… Nevím, nechám se překvapit!

Petr Čtvrtníček v pořadu Show Jana Krause
Autor: FTV Prima Petr Čtvrtníček v pořadu Show Jana Krause

Ne, to určitě ne. Život je skvělý, ale já na něm zase tolik netrvám. Já jsem se těšil, že mi bude líp a doufal jsem, že to bude co nejdříve.

Čtvrtníček: Na covid mi umřel táta, sám jsem měl namále. Už bych to nechtěl zažít

  • Vy jste očkovaný. Bavil jste se o očkování i s dětmi?

Moje dcera Andulka je samozřejmě očkovaná, má na to podobný náhled jako já. Já jsem dostal předevčírem třetí dávku. To je můj názor na očkování, já tomu prostě věřím.

Petr Čtvrtníček s dcerou Annou Mercedes
Autor: profimedia Petr Čtvrtníček s dcerou Annou Mercedes
  • Vaše talentovaná dcera Anna nedávno oslavila osmnáctiny. K čemu jste ji vedl ve výchově?

Dal jsem jí svobodu a hodně jsem si z ní dělal legraci, totéž jsem vyžadoval od ní. A byl jsem za to rád. Byli jsme takoví vzájemní komici.

  • Anička s největší pravděpodobností půjde ve vašich profesních šlépějích. Jste rád, nebo patříte mezi rodiče, kteří by si přáli opak?

Já jsem zjistil, že vůbec nekráčí v mých šlépějích, protože ona se ráda učí. Když ji všichni přemlouvali, aby šla na střední školu na konzervatoř, tak říkala, že není blbá, že nechce mít konzervu, že se chce něco naučit. Takže si vybere třeba něco úplně jiného. Zatímco mně to bylo všechno jedno, ke mně to tak nějak přišlo, já jsem se nikdy o nic nesnažil. Myslím si, že ona je daleko cílevědomější. I tak máme hodně společného, kromě krevní skupiny je to i velmi podobný smysl pro humor.

  • Co chystáte do budoucna?

No, samozřejmě ty vynikající klobásky.

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Petr Čtvrtníček, cukrářka Mirka van Gils Slavíková a odborník na udržitelnou mobilitu Jan Macek. Premiéru uvidíte ve středu 8. prosince ve 21:35 na Primě.

Režisér Jiří Menzel si kdysi málem vzal Veroniku Žilkovou.

Veronika Žilková mohla být paní Menzelová. Režisér by si ji vzal, kdyby mu o dítěti řekla

reklama

Související témata: Show Jana Krause , Petr Čtvrtníček , Anna Čtvrtníčková , dcera , Covid , Show Jana Krause , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama