zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Petr Nárožný: Dlouho se nemohl smířit s tím, že jeho syn je gay

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David Laštovka, foto: FTV Prima , Vydáno: 27.09.2021
Legendární herec Petr Nárožný je pověstný tím, že je z takzvané staré školy, která zastává konzervativní názory a věří na klasickou rodinu a manželství. Když se dozvěděl, že jeho syn Petr je odlišné sexuální orientace, nějaký čas s ním údajně vůbec nekomunikoval a trvalo mu pěkných pár let, než se s tím dokázal vyrovnat. 

reklama

Petr Nárožný junior je velmi všestranný muž. Stal se z něj úspěšný podnikatel, mediální manažer, lektor jazykové školy a navíc i velmi výřečný a vtipný moderátor. Dalo by se říct, že na něho jeho slavný otec musí být pyšný, ale nebylo tomu tak vždycky. 

Herec se totiž nemohl smířit s tím, že jeho syn je homosexuál. Že v rodině kvůli tomu panuje jisté napětí, o tom během svého života promluvila herečka Květa Fialová. Právě ona svým způsobem stála ze jejich usmířením. „Já gaye miluji. Jsou to ty nejčistší duše, které znám. Mám mezi nimi spoustu přátel. Jsou to dobří, milí, jemní lidé. Petr měl panickou hrůzu z toho, že by se to mohl někdo dozvědět. Říkala jsem mu, aby nebláznil, přijal to, netrápil sebe a hlavně svého kluka. Jsem šťastná, že dostal rozum, syna pochopil a usmířili se,“ sdělila herečka. Od té doby mezi sebou mají krásný vztah. 

Seznámení s přítelem syna

Herec se seznámil i se synovým přítelem. Dokonce jim měl v jihočeském lázeňském městě Třeboni, kam pravidelně jezdí a kde má letní byt, zakoupit jejich vlastní apartmán. „Táta dnes slaví narozeniny. Je sice o 42 let starší než já, ale já už jsem zase několik let o pár centimetrů vyšší... Takže alespoň v něčem jsem první. Nejlepší táta na světě... Jsou věci, které za peníze nekoupíš,“ napsal na svůj Facebook syn Petr. A herec mu komplimenty oplácí. Je šťastný za to, jak to je. „Mám hodnou ženu, měl jsem snad celý život dobré manželství. Mám hodné děti. Dělají mi radost. Mám nádherné vnučky, dělají mi strašnou radost. Jsem spokojený,“ uvedl v rozhovoru pro rozhlas Nárožný, který letos oslavil třiaosmdesáté narozeniny. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR magazín 2018 (18) - Petr Nárožný slaví 80. narozeniny

Petr Nárožný se rozhodl tvrdě pracovat

Ke stáří herec přistupuje smířlivě. „Je to věk, kdy si naplno uvědomíte, že život má svůj konec. A pokud vám to zdraví dovolí, bude záležet už jenom na vás, co s tím uděláte. Já se rozhodl tvrdě pracovat, číst, studovat, tedy hlavně nenechat zlenivět mozek,“ svěřil se Nárožný, kterého nyní můžeme vídat jako doktora ve skvěle obsazeném pondělním seriálu TV Prima Hvězdy nad hlavou. Další role obsadili například Bolek Polívka, Alena Mihulová, Oldřich Vlach, Václav Kopta, Veronika Žilková, Roman Zach, Miroslav Táborský, Jitka Smutná, Pavel Zedníček, Tereza Kostková nebo Roman Vojtek. 

Petr Nárožný coby bonvivánský doktor Mrázek.
Autor: FTV Prima/ Hvězdy nad hlavou Petr Nárožný coby bonvivánský doktor Mrázek.

„Obdivuji pana Nárožného nejenom za to, co vše vytvořil, natočil a kolikrát mě od mého mládí přes telku rozesmál, ale smekám před jeho rozhledem, pokorou, vitalitou, lidskostí a taky... Prostě si pořád ze sebe dokáže udělat srandu, to snad vidíte. A to spousta velkých umělců prostě neumí. Je mi ctí být s ním součástí jednoho skvělého seriálu,“ vypsal Roman Vojtek na Instagramu svůj obdiv k Petru Nárožnému. Jeho slova mluví za vše. 

Oldřich Kaiser a Petr Nárožný v komedii Já nejsem já.

Já nejsem já: V čem měli Kaiser s Nárožným problémy a jak se natáčely erotické scény?

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , Petr Nárožný , FTV Prima , seriál Hvězdy nad hlavou online , gay

reklama

Přečtěte si také

reklama