Celebrity

10. prosince 2021 05:58

Gabriela Kolinová

Petr Suchoň se v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS moc neohřál. Končí!

Sotva si moderátor Petr Suchoň zvykl na ranní vstávání kvůli pořadu Nový den na CNN Prima NEWS, zase se mu změní pracovní rytmus. Bude totiž moderovat Hlavní zprávy po boku moderátorky Gabriely Laškové. Nová moderátorská dvojice se divákům představí už v neděli 12. prosince v 18:55. Co na nabídku Petr Suchoň říká? A jak se na novou výzvu těší?

„Nabídka mě překvapila, ale nebylo nad čím váhat. Jsem moc rád, že dostávám šanci v Hlavních zprávách. Moc si vážím toho, že budu jejich součástí,“ komentoval novinku Petr Suchoň a dodal: „Spolupráce s Gábinou bude jednoznačně super. Je to velký profík a miláček diváků i divaček – hvězda Primy, takže mi bude opravdu ctí.“

Stejně to vidí i jeho budoucí kolegyně. „Těším se, že se v neděli ocitnu za moderátorským pultíkem vedle takového profesionála, který se televiznímu moderování věnuje mnoho let. Věřím, že v Petrovi najdu oporu a že se od něj budu moct i něco nového naučit,“ prozradila Gabriela Lašková.

Dosavadní moderátorský partner Gabriely Laškové, Marek Kafka, zůstává nadále klíčovou součástí zpravodajského týmu Primy, moderuje Sport na CNN Prima NEWS.

Brzké vstávání čeká Petra Suchoně pořád

Petr Suchoň doteď moderoval Nový den, který začíná už v 5:55 a přináší nejčerstvější informace potřebné k pohodovému startu dne. Vstával ve čtyři hodiny ráno, někdy i dřív. Jenže ani teď si bohužel nepřispí. „Ve čtyři ráno budu vstávat pořád, protože to se syn hlásí o krmení. Rozdíl bude ale v tom, že si pak s ním půjdu ještě lehnout, aspoň do šesti. Tak snad večer při zprávách neusnu,“ smál se Suchoň.

A jak se na nedělní premiéru Petr s Gábinou připravují? „Na zkouškách to probíhalo skvěle. S Petrem jsme si sedli na první dobrou. Je vidět, že to je ostřílený profík. Tak doufám, že nám bude v neděli štěstí přát a divákům se budeme líbit,“ prozradila Lašková. A podobně mluvil i Petr Suchoň. „Těším se moc. Přiznám se, že zdravá nervozita bude přítomna, a doufám, že u obrazovek bude také přítomno co nejvíce diváků a divaček.“

Suchoň: Nový den byl velký zážitek. Budu věrný divák

Soňa Porupková, která dosud tvořila moderátorskou dvojici Nového dne s Petrem Suchoněm, neosiří. Už příští pondělí, 13. 12., bude mít premiéru s novým parťákem Josefem Mádlem. Ten doteď moderoval ranní zprávy a působil jako politický reportér CNN Prima NEWS.

Petr Suchoň si k Novému dni vytvořil silné pouto. Pořadu bude fandit dál. „Čtyři měsíce v Novém dni pro mne byly velkým zážitkem. Je to skvělý a moc důležitý pořad, na který jsou vynikající divácké ohlasy, a to mě těší. Děkuji Soně a celému týmu, který odvádí opravdu kvalitní práci. Z moderátora Suchoně se teď stane věrný divák, protože Nový den – to jsou informace, které chcete, potřebujete a musíte vědět,“ prozradil Suchoň.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.