Celebrity

23. října 2021 05:44

Petr Suchoň prozradil, jak vybírali synovi jméno. Ustoupil, nebo se s manželkou shodli?

Nová tvář Primy Petr Suchoň: Jak moc si užívá líčení a co považuje za televizní přeřek století?

V aktuálním díle pořadu 30+ Otázek moderátor Petr Suchoň prozradil, jak a kdy manželé vybrali jméno pro svého tříměsíčního syna. Byli ve shodě nebo si jeden z nich prosadil svou?

Petr Suchoň na CNN Prima NEWS zpříjemňuje společně s kolegyní Soňou Porupkovou rána divákům v ranní relaci NOVÝ DEN. Jak příjemná jsou jeho rána, když už v 6 hodin musí být nastoupený před televizními kamerami? Co by byl pro většinu lidí šibeniční budíček, je pro Petra Suchoně radost – budí ho totiž jeho syn, který vstává na krmení už ve tři hodiny ráno!

Hrdý tatínek Petr Suchoň

Miminko s neobvyklým jménem, které se dozvíte v další epizodě pořadu 30+ Otázek, má moderátor s bývalou profesionální tenistkou Klárou Koukalovou. Rodičovské povinnosti si dle Petrových tvrzení dělí rovnoměrně a o miminko se oba vzorně starají.

Chodí si spolu bývalý „sporťák“ a bývalá tenistka někdy zahrát na kurt? „Za ty roky, co se známe, jsme byli párkrát a nedopadlo to vůbec dobře,“ říká Petr Suchoň a na otázku, zda manželku dokázal někdy porazit, jen kroutí hlavou, že v žádném případě. Profík se zkrátka nezapře.

Suchoň přijal nabídku moderovat ranní relaci na CNN Prima NEWS poté, co odešel z konkurenční televizní skupiny. Vlastní tvorbu FTV Prima nicméně sleduje. Kdo je jeho oblíbenec? „Dostaly mě nové seriály. A strop je Dvojka na zabití. Kuba Prachař je geniální,“ odpovídá.

Na jaké další otázky v pořadu 30+ Otázek došlo? Dozvíte se třeba…

  • Proč mají s manželkou společný profil na Instagramu?
  • Jak se jmenuje Petrův jorkšír, jehož jméno je moderátorovým oblíbeným jazykolamem na rozmluvení?
  • Mají v maskérně více práce jej před vysíláním nalíčit nebo po vysílání odlíčit?
  • Jaké je podle Petra přeřeknutí století?

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.