zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Petra Hřebíčková v naději: Přijde čas, kdy si zase s holkama někam vyrazíme

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá , Vydáno: 25.04.2021
Jedna z nejobsazovanějších českých hereček současnosti Petra Hřebíčková nedávno oznámila těhotenství. V rozhovoru prozradila, jak je jí blízké téma lásky a kamarádství mezi ženami. Přesně to totiž hýbe i příběhem radosti, bolesti a štěstí v nového filmu Příliš osobní známost, v níž se Petra v televizní premiéře představí v jedné z hlavních rolí.

reklama

Petra Hřebíčková, kterou si diváci Primy oblíbili v seriálu Svatby v Benátkách, nyní září ve filmové novince Příliš osobní známost v roli Natálie, šťastné svobodné třicátnice se skvělou kariérou a nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama. I Natáliin život zažívá turbulence. Nikdy však nezatrpkla a nepřestává věřit na opravdovou lásku. 

Petra nedávno oznámila, že čeká své třetí dítě a trochu ji to zaskočilo:  „Myslela jsem, že jsem v přechodu a bylo z toho těhotenství," prozradila. 

Petra Hřebíčková v seriálu Svatby v Benátkách hrála Olgu, krásnou spolumajitelku svatebního salónu.
Autor: FTV Prima Petra Hřebíčková v seriálu Svatby v Benátkách hrála Olgu, krásnou spolumajitelku svatebního salónu.
  • Čím si vás získal scénář filmu Příliš osobní známost?

Vždycky mě baví, když je scénář nepředvídatelný a postavy jsou uvěřitelné. To je základ, který scénář Příliš osobní známosti splnil na jedničku. Téma lidské hladiny lásky mě nikdy neomrzí, navíc je film plný dobrého humoru, vášně a dramatický závěr mi vehnal slzy do očí. Smála jsem se, červenala jsem se, dojala a asi se i zamyslela. Kéž by takový zážitek měli i diváci v kinech.

Záběry z filmu Příliš osobní známost.
Autor: FTV Prima/ Příliš osobní známost Záběry z filmu Příliš osobní známost.
  • Jak vypadalo natáčení filmu, který je přímo nadupaný emocemi?

Bylo to vzrušující a vášnivé natáčení. S Martou Ferencovou je to vždycky živočišné. Ale byla to samozřejmě i legrace, protože scénář sám o sobě má spoustu trefných a vtipných dialogů. Vyzkoušeli jsme si v tomto filmu všechny tváře lásky, jak tu zranitelnou, tak tu opravdovou, jak smutné, tak veselé situace. Emoce v tomto filmu prostě stříkají na všechny strany. 

  • Snímek sleduje osudy tří rozdílných žen, každá prožívá svůj příběh lásky, vyobrazuje přátelství mezi ženami. Je právě to důležité i ve vašem životě?

Teď, když mám malé děti, se to u mě tak nějak jinak všechno pozměnilo, že jsem víc s rodinou než s kamarádkami na víně. Ale vím, že přijde čas, kdy si znovu s holkama někam vyjdeme a strávíme spolu čas, který si užijeme.

  • Hrála jste mámu malému děvčátku, je náročnější hrát scény s malými dětmi?

Určitě, hlavně když jsou situace, které hrajete, emočně vypjatější. Valentýnka je velký talent, pracovala jako profesionál a my dvě jsme měly štěstí, že jsme se hned sblížily. 

Záběry z filmu Příliš osobní známost.
Autor: FTV Prima/ Příliš osobní známost Záběry z filmu Příliš osobní známost.
  • Natáčení pro vás bylo asi náročné i proto, že máte dva malé chlapce a těsně před natáčením Příliš osobní známosti jste dotočila komedii Štěstí je krásná věc

Ano. Naštěstí mi produkce vyšla vstříc a v rámci natáčení jsem měla mezi pracovními dny víc volna. Tak se to dalo zvládnout.

Poutavý příběh s Petrou Hřebíčkovou v jedné z hlavních rolí vás určitě zaujme.

Televizní premiéru filmu Příliš osobní známost sledujte v neděli 25. dubna ve 20:15 na Primě.

Petra Hřebíčková je potřetí těhotná

Petra Hřebíčková je potřetí těhotná: Myslela jsem si, že jsem v přechodu

reklama

Související témata: Příliš osobní známost , česká komedie online , Petra Hřebíčková , rozhovor

reklama

Přečtěte si také

reklama