Petra Hřebíčková v naději: Přijde čas, kdy si zase s holkama někam vyrazíme

Příliš osobní známost - upoutávka

Jedna z nejobsazovanějších českých hereček současnosti Petra Hřebíčková nedávno oznámila těhotenství. V rozhovoru prozradila, jak je jí blízké téma lásky a kamarádství mezi ženami. Přesně to totiž hýbe i příběhem radosti, bolesti a štěstí v nového filmu Příliš osobní známost, v níž se Petra v televizní premiéře představí v jedné z hlavních rolí.

Petra Hřebíčková, kterou si diváci Primy oblíbili v seriálu Svatby v Benátkách, nyní září ve filmové novince Příliš osobní známost v roli Natálie, šťastné svobodné třicátnice se skvělou kariérou a nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama. I Natáliin život zažívá turbulence. Nikdy však nezatrpkla a nepřestává věřit na opravdovou lásku.

Petra nedávno oznámila, že čeká své třetí dítě a trochu ji to zaskočilo: „Myslela jsem, že jsem v přechodu a bylo z toho těhotenství," prozradila.

  • Čím si vás získal scénář filmu Příliš osobní známost?

Vždycky mě baví, když je scénář nepředvídatelný a postavy jsou uvěřitelné. To je základ, který scénář Příliš osobní známosti splnil na jedničku. Téma lidské hladiny lásky mě nikdy neomrzí, navíc je film plný dobrého humoru, vášně a dramatický závěr mi vehnal slzy do očí. Smála jsem se, červenala jsem se, dojala a asi se i zamyslela. Kéž by takový zážitek měli i diváci v kinech.

  • Jak vypadalo natáčení filmu, který je přímo nadupaný emocemi?

Bylo to vzrušující a vášnivé natáčení. S Martou Ferencovou je to vždycky živočišné. Ale byla to samozřejmě i legrace, protože scénář sám o sobě má spoustu trefných a vtipných dialogů. Vyzkoušeli jsme si v tomto filmu všechny tváře lásky, jak tu zranitelnou, tak tu opravdovou, jak smutné, tak veselé situace. Emoce v tomto filmu prostě stříkají na všechny strany.

  • Snímek sleduje osudy tří rozdílných žen, každá prožívá svůj příběh lásky, vyobrazuje přátelství mezi ženami. Je právě to důležité i ve vašem životě?

Teď, když mám malé děti, se to u mě tak nějak jinak všechno pozměnilo, že jsem víc s rodinou než s kamarádkami na víně. Ale vím, že přijde čas, kdy si znovu s holkama někam vyjdeme a strávíme spolu čas, který si užijeme.

  • Hrála jste mámu malému děvčátku, je náročnější hrát scény s malými dětmi?

Určitě, hlavně když jsou situace, které hrajete, emočně vypjatější. Valentýnka je velký talent, pracovala jako profesionál a my dvě jsme měly štěstí, že jsme se hned sblížily.

  • Natáčení pro vás bylo asi náročné i proto, že máte dva malé chlapce a těsně před natáčením Příliš osobní známosti jste dotočila komedii Štěstí je krásná věc

Ano. Naštěstí mi produkce vyšla vstříc a v rámci natáčení jsem měla mezi pracovními dny víc volna. Tak se to dalo zvládnout.

Poutavý příběh s Petrou Hřebíčkovou v jedné z hlavních rolí vás určitě zaujme.

Televizní premiéru filmu Příliš osobní známost sledujte v neděli 25. dubna ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.