Celebrity

2. listopadu 2021 05:45

Kanec Geňa v seriálu Hvězdy nad hlavou. Po kom má čuník své jméno?

Hvězdy nad hlavou - Seriálové prase Geňa. Podle koho má jméno a co vtipného s ním herci zažili?

V deváté epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou, příznačně nazvané Kanec, natáčeli Amélie Pokorná a Filip Antonio akční scénu s čuníkem. Jak natáčení probíhalo a hlavně po kom získal čuník Geňa své jméno? Odpověď, která vás překvapí, se dozvíte v dalším videu Prima Pauza.

„S prasetem to byl náš úplně první natáčecí den. Bylo to vtipné, protože naše milované prasátko se jmenovalo Geňa. S Filipem jsme si mysleli, že je to podle pana Genzera…“ vysvětluje Amélie Pokorná, představitelka Kristýny v seriálu Hvězdy nad hlavou. Opravdu se čuník jmenuje podle Richarda Genzera?

Natáčení seriálu Hvězdy nad hlavou bylo drama!

„Majitel, který tam s prasátkem byl, ho naváděl na piškůtky. Geňa se pak ale utrhl ze řetězu a odběhl. Na to nikdy nezapomenu. Byl tam takový kopeček a on se na něj nemohl za žádnou cenu vyškrábat,“ popisuje představitelky Kristýny moment, kdy se natáčení zdálo ztraceno.

„Nikdo mu nemohl pomoci, kopal zadními, bylo to velmi dramatické. Nakonec to tedy nějak zvládl, ale byl z toho chudák, úplně pomatený. Navést prasátko na set tak, aby chodilo, tak štáb chce, opravdu není jednoduché,“ uzavírá s tím, že vše nakonec dobře dopadlo a scéna se natočila.

Na natáčení ale vzpomíná i Filip Antonio, tedy seriálový Filip, který si užil celý den doslova na větvi. „Prase bylo moc prima! Pak jsme se před ním pro natočení scén schovávali na stromě, který byl ale umělý,“ nastiňuje herec hlavní úskalí.

Pod oběma herci se umělé větve několikrát podlomily a došlo i na pády. „Ty jsi na tom stromě alespoň seděla! Já jsem celý den visel,“ postěžoval si Antonio. Není se proto čemu divit, že představitelé Filipa a Kristýny byli na konci natáčení úplně vysílení.

Jak se scéna s čuníkem Geňou vydařila? Mrkněte na to v 9. epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou, kterou můžete sledovat zcela zdarma v archivu iPrima!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.