zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Kanec Geňa v seriálu Hvězdy nad hlavou. Po kom má čuník své jméno?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 02.11.2021
V deváté epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou, příznačně nazvané Kanec, natáčeli Amélie Pokorná a Filip Antonio akční scénu s čuníkem. Jak natáčení probíhalo a hlavně po kom získal čuník Geňa své jméno? Odpověď, která vás překvapí, se dozvíte v dalším videu Prima Pauza.

reklama

„S prasetem to byl náš úplně první natáčecí den. Bylo to vtipné, protože naše milované prasátko se jmenovalo Geňa. S Filipem jsme si mysleli, že je to podle pana Genzera…“ vysvětluje Amélie Pokorná, představitelka Kristýny v seriálu Hvězdy nad hlavou. Opravdu se čuník jmenuje podle Richarda Genzera?

Natáčení seriálu Hvězdy nad hlavou bylo drama!

„Majitel, který tam s prasátkem byl, ho naváděl na piškůtky. Geňa se pak ale utrhl ze řetězu a odběhl. Na to nikdy nezapomenu. Byl tam takový kopeček a on se na něj nemohl za žádnou cenu vyškrábat,“ popisuje představitelky Kristýny moment, kdy se natáčení zdálo ztraceno.

„Nikdo mu nemohl pomoci, kopal zadními, bylo to velmi dramatické. Nakonec to tedy nějak zvládl, ale byl z toho chudák, úplně pomatený. Navést prasátko na set tak, aby chodilo, tak štáb chce, opravdu není jednoduché,“ uzavírá s tím, že vše nakonec dobře dopadlo a scéna se natočila. 

Kanec Geňa ve Hvězdách nad hlavou.
Autor: FTV Prima Kanec Geňa ve Hvězdách nad hlavou.

Na natáčení ale vzpomíná i Filip Antonio, tedy seriálový Filip, který si užil celý den doslova na větvi. „Prase bylo moc prima! Pak jsme se před ním pro natočení scén schovávali na stromě, který byl ale umělý,“ nastiňuje herec hlavní úskalí.

Pod oběma herci se umělé větve několikrát podlomily a došlo i na pády. „Ty jsi na tom stromě alespoň seděla! Já jsem celý den visel,“ postěžoval si Antonio. Není se proto čemu divit, že představitelé Filipa a Kristýny byli na konci natáčení úplně vysílení.

Jak se scéna s čuníkem Geňou vydařila? Mrkněte na to v 9. epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou, kterou můžete sledovat zcela zdarma v archivu iPrima!

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , FTV Prima , hvězdy nad hlavou online , seriál hvězdy nad hlavou , Prima pauza , Geňa , zákulisí natáčení

reklama

Přečtěte si také

reklama