Celebrity

23. května 2021 05:55

Petra Kloidová

Přátelé se vracejí! Představitelka Moniky si před lety zničila obličej botoxem

Oblíbený seriál Přátelé se vrací po šestnácti letech. Nejedná se o nové díly, ale o setkání všech slavných představitelů na jeden jediný večer, který byl velice štědře finančně ohodnocený. Veřejnost je ale překvapená tím, jak vypadají po letech někteří herci…

Přátelé se stali v roce 1994 hitem, který nemá obdoby. Seriál viděli diváci ve více než sto zemích, obdržel nespočet cen a z hlavních hrdinů se staly hvězdy, které za jeden díl inkasovaly i milion dolarů. S takovým úspěchem ale na začátku nikdo nepočítal. Jennifer Aniston například prozradila, že ji od natáčení Přátel odrazovalo i okolí. „Pamatuju si, že jsem šla za producentem show, ve které jsem tehdy byla, a on mi řekl: Tenhle seriál z tebe hvězdu neudělá.“

Představitelka Moniky se zničila botoxem

Právě Jennifer Aniston se stala herečkou, která částečně dokázala překročit stín seriálu Přátel. Představitelka Moniky Courtney Cox je i v reálném životě její nejlepší kamarádkou. Na rozdíl od Jennifer se ale moc nevyrovnala se známkami stárnutí, které začalo nedlouho po konci seriálu.

Šestapadesátiletá herečka přiznává, že bylo období, kdy vypadala jako nafukovací panna. Estetické kliniky se na čas staly jejím druhým domovem. Přitom vše začalo velice nenápadně.

„Víte, začíná to tak, že jdete k doktorovi, ten vám řekne, že vypadáte skvěle, jen potřebujete trošku něco sem a tam, a vyjdete ven, říkáte si, nevypadám zle, toho si nikdo nevšimne. Pak potkáte známou a ta vám řekne o super doktorovi, který dělá naprosto přirozené tváře, a tak to jdete zkusit. Takhle se to několikrát opakuje, až zjistíte, že to nevypadá vůbec dobře,“ prozradila v roce 2017 pro portál New Beauty. To, že je něco špatně, si představitelka Moniky uvědomila až ve chvíli, kdy si o jejím vzhledu začali povídat lidé za jejími zády.

Návrat k vlastnímu obličeji a znepokojení Chandlerem

Dnes naštěstí existují způsoby, jak různé fillery nebo botox rozpustit, což Courtney Cox také udělala. „Všechny fillery jsou pryč a přirozeně stárnu. A cítím se lépe, protože konečně vidím samu sebe. Teď vypadám jako někdo, kým jsem byla. Tedy, alespoň doufám,“ říká herečka. Courtney Cox ale nebyla sama, kdo s úpravami vzhledu skoncoval. S botoxem seklo daleko více slavných hereček jako například Nicol Kidman nebo Cameron Diaz.

Nejen vzhled Courtney Cox zarazil fanoušky seriálu. Nejhůře podle fanoušků vypadá představitel Chandlera Mathew Perry. Herec si zahrál během posledních řad Přátel manžela Courtney Cox. Perry je známý tím, že během natáčení Přátel byl závislý na prášcích, alkoholu a trpěl bulimií. Natáčení třetí až šesté řady seriálu si prý pamatuje velice matně. Ani dnes však nevypadá příliš zdravě.

A ještě zajímavost na konec. Každý z šesti seriálových přátel získal za natáčení dne setkání po šestnácti letech okolo dvou milionů dolarů.

Sdílejte článek
Štítky přátele Jennifer Aniston herec botulotoxin botox Courtney Cox Jennifer Anistonová Courteney Coxová Cameron Diazová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.