zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nicole Kidman i Cameron Diaz sekly s botoxy. Nebojí se stárnutí. Jak vypadají?

Barbara Vávrová , Vydáno: 18.02.2021
Je jasné, že prosadit se v showbyznysu je velmi těžké. Řada hvězd musí držet diety nebo podstoupit různé plastiky. O něco těžší to mají ženy, stáří se jim často neodpouští a ani fanoušci si kolikrát neberou servítky. „Máš malá prsa, máš moc velká prsa, vypadáš staře, ten botox je moc vidět,“ přesně takové komentáře si často vyslechnou na sociálních sítích. Mnoho z nich pak v touze po dokonalosti sahá po botoxu nebo jiném vylepšení. Jenže co si budeme povídat, není nad přirozenost. Klidně ať je vidět nějaká ta vráska než mít ztuhlý obličej bez mimických svalů. Které známé osobnosti se navracejí k přirozené kráse a nebojí se stárnutí?

reklama

Cameron Diaz, 48 let

Asi největšího rozdílu po užití botoxu zaznamenali diváci na oblíbené herečce Cameron Diaz. Nenechali na ní tehdy nit suchou. Herečka sama přiznala, že zkusila „lehký“ dotek botoxu a že to její tvář změnilo velmi zvláštním způsobem. Raději prý nechá svou tvář přirozeně stárnout. Vrásky totiž znamenají smích. A herečka je na ně pyšná, protože je vidět, že se většinu života prosmála. 

Nicole Kidman, 53 let

Neméně slavná kolegyně Nicole Kidman přiznala, že před lety také vyzkoušela botox. „Ne děkuji, žádnou plastickou operaci nechci. Vyzkoušela jsem botox a až teď konečně mohu zase hýbat obličejem,“ řekla časopisu Marie Claire v roce 2013. Dodala, že je důležité se o sebe starat a být v kondici, ale že to raději bude dělat bez lékařských zásahů. Nicméně v třiapadesáti letech má tvář jako holčička, což je vidět i v posledním seriálu, který natočila. Zajímalo by nás jaké zázračné krémy tedy využívá, když se botoxu vzdala.

Nicole Kidmanová si po botoxu stěžovala na zatuhlost obličeje
Autor: profimedia.cz Nicole Kidmanová si po botoxu stěžovala na zatuhlost obličeje

Courtney Cox, 56 let

Monika z kultovních Přátel, Courtney Cox, také přiznává, že vyhledala pomoc plastického lékaře. Myslela si, že herecké role bude dostávat, pouze pokud bude vypadat dobře, rozpovídala se o tom pro portál New Beauty: „Víte začíná to tak, že jdete k doktorovi, ten vám řekne, že vypadáte skvěle, jen potřebujete trošku sem a tam a vyjdete ven, říkáte si, nevypadám zle, toho si nikdo nevšimne. Pak potkáte známou a ta vám řekne o super doktorovi, který dělá naprosto přirozené tváře, a tak to jdete zkusit. Takhle se to několikrát opakuje, až zjistíte, že to nevypadá vůbec dobře.“ Courtney se po této zkušenosti zřekla všeho, co není tělu přirozené, a touží stárnout přirozeně.

Victoria Beckham, 46 let

Zpěvačka a bývalá členka skupiny Spice girls má zase zkušenosti s prsními implantáty. Victoria si nechala prsa radikálně zvětšit už v pětadvaceti letech, kdy se vdala za fotbalistu Davida Beckhama. Po narození dcery Harper si prsa nechala zmenšit. V roce 2011 si ale nechala implantáty vyjmout úplně, protože opět toužila po svých přirozených ňadrech.

Victoria se vrátila k přírodním prsům
Autor: profimedia.cz Victoria se vrátila k přírodním prsům

Chrissy Teigen, 35 let

Stejně to cítila i manželka zpěváka Johna Legenda a propagátorka kojení Chrissy Teigen. Ta si nechala udělat plastiku prsou už ve svých dvaceti letech, kdy chtěla vypadat dobře v plavkách. „Jenže pak máte děti, prsa se vám nalijou mlékem a najednou se vyfouknou a vy jste v háji,“ postěžovala si modelka. Implantáty by se měly rekonstruovat každých deset let. Chrissy ale další operace nechtěla. „Konečně se budu moci vyspat na břiše a nacpat se do těsných šatů. Nebojte se o mě, prsa budu mít stále, jen budou z čistého tuku. To je to, co doopravdy jsou, hloupé, zázračné pytle tuku,“ vyjádřila se k ňadrům na svém Instagramu. Implantáty si nechala vyoperovat loni v létě. Fanoušci nevěřili, že jsou opravdu venku. Chrissy jim dokonce ukázala jizvy po operaci.

Melania Griffith, 63 let

Herečka Melanie Griffith svým fanouškům popírat botox ani nemohla, jelikož mu holdovala natolik, že to bylo opravdu vidět. Sama přiznala, že si všimla, že je něco špatně, až když o jejím vzhledu začali lidé mluvit za jejími zády. Sama se rozhodla poprosit o pomoc lékaře, aby mnohačetné zásahy botoxu napravili, a teď se snaží stárnout přirozeně.

Melania botox využívala dlouhá léta a na tváři se to podepsalo
Autor: profimedia.cz Melania botox využívala dlouhá léta a na tváři se to podepsalo

Jane Fonda, 83 let

Že není jednoduché vzdát se pomoci plastických lékařů, přiznala i Jane Fonda. V dokumentu pro HBO byla velmi upřímná: „Štve mě, že jsem podstoupila plastiku. Vypadala jsem unaveně, i když jsem nebyla, a tak jsem šla na operaci. Přála bych si, abych byla statečnější a neudělala to. Líbí se mi staré tváře, líbí se mi tváře, ve kterých je vepsán život.“

Z malé Harper vyrůstá chytrá a přemýšlivá slečna. Svým rodičům napsala dojemný dopis

Beckhamovi dostali od dcery Harper dojemný dopis: Jsem na vás pyšná! Co jim píše dál?

reklama

Související témata: následky plastiky , botox , implantáty , Victoria Beckham , Cameron Diaz , Nicole Kidman , Melanie Griffith , Chrissy Teigen

reklama

Přečtěte si také

reklama