Beckhamovi dostali od dcery Harper dojemný dopis: Jsem na vás pyšná! Co jim píše dál?

Devítiletá dcera Victorie a Davida Beckhamových je opravdu zlatíčko. Tak moc chtěla svým rodičům vyznat lásku, že jim oběma napsala krásný dopis. Bývalou členku Spice Girls a módní návrhářku Victorii vzkazy od dcery tak moc dojaly, že je zveřejnila na sociálních sítích. Co v nich malá Harper mámě a tátovi píše?

Začátkem týdne čekalo Beckhamovy překvapení. Než šli spát, našli na stole dopisy od jejich dcery Harper. Jeden napsala tatínkovi, druhý mamince, v tom stálo: „Drahá maminko, miluji tě strašně moc a jsi zároveň moje nejlepší přítelkyně na světě,“ píše malá Harper ve vzkazu a pokračuje: „Zbožňuju, jak se spolu líčíme, jsi moje srdce a já tě miluju.“ Zároveň své mámě přeje dobrou noc a sladké sny. A na závěr posílá polibky.

Stejně roztomilý vzkaz dostal i pětačtyřicetiletý bývalý fotbalista David Beckham. Co jemu dcera vzkazuje? „Drahý tati, doufám, že budeš dobře spát a budou se ti zdát ty nejlepší sny. Pracuješ tak moc, jsem na tak tebe pyšná. Moc tě miluji. Hezky spi.“ I tenhle vzkaz Viktorie sdílela na Instagramu a připsala k němu: „Někdo tátu moc miluje!“

Harper je jediná dcera Beckhamových. Kromě ní mají ještě syny Brooklyna (21), Romea Jamese (18) a Cruze (15). Stejně jako máma má ráda módu a styl. Již několikrát se připojila ke svým bratrům a k otci na módních přehlídkách. Navštěvuje také hodiny tance v Miami na Floridě. Tak uvidíme, zda Harper půjde ve šlépějích své slavné matky Victorie Beckham.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.