zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Svatba Jitky Sedláčkové s Ondřejem Pavelkou? Detaily z natáčení vás pobaví

Zuzana Schneidewind , Vydáno: 14.04.2021
Sympatická dvojice herců Jitka Sedláčková s Ondřejem Pavelkou má za sebou svatbu. Tyto detaily z ní vám nejspíš v seriálu Polda utekly a stojí za to!

reklama

Opět jsme se podívali do zákulisí natáčení populárního seriálu Polda. Jak ve skutečnosti vypadal dlouho očekávaný den v životě milenců šéfa kriminálky Fišera a barmanky Vandy? „Byla jsem velmi spokojená se šaty, ke kterým jsem dostala bílé martensky. Když jsem to v tu chvíli viděla, smála jsem se, ale řekla jsem, že v tom půjdu. K Vandě to patří. Je to hostinská, ale kdybych se vdávala já, šla bych úplně jinak oblečená,“ nechala se po natáčení slyšet herečka Jitka Sedláčková. 

Svatební věneček z vánočních ozdob

Místo závoje dostala nevěsta od kostymérek na hlavu věneček. Ve skutečnosti také dosti netradiční kousek. „Byl to vánoční řetěz omotaný kolem věnečku. Udělaly jsme to proto, aby Vanda nebyla módes róbes, to by k tomu nešlo. Myslím, že jsme se trefily s kostymérkou docela dobře.“ 

Ve skutečnosti byla na svatbě všem velká zima.
Autor: FTV Prima Ve skutečnosti byla na svatbě všem velká zima.

A co by to bylo za svatbu, kdyby nevěsta nesvírala v ruce svatební kytici? „Byla překrásná, ale docela si zkusila, holka. Vyprosila jsem si u pana režiséra, jestli si ji můžu nechat, protože jsem se ještě nikdy nevdávala. Ale po natáčení byla celkem unavená. Házela jsem ji totiž na rozloučenou mezi hosty a musela ji chytit Jana Kolesárová,“ přibližuje Jitka Sedláčková nesnadný úkol, který vyšel až na pátý pokus. 

Zima až mrzne úsměv

Z výsledné scény dýchá úvolnění, příjemný jarní den. Za kamerou však hercům i štábu lehce tuhl úsměv na tvářích. Natáčení pro všechny znamenalo pořádně se obléknout a vydržet na place pár hodin v mrazivém zimním dnu. „Venku byla příšerná zima, byli jsme absolutně tuhý, ale nakonec se to podařilo a museli jsme to vzít rychle,“ popsala romantický moment Jana Kolesárová.

reklama

Související témata: Polda , Jitka Sedláčková , Ondřej Pavelka , svatba , ze zákulisí natáčení

reklama

Přečtěte si také

reklama