Celebrity

11. února 2022 12:47

Přítel zlaté olympioničky Ester Ledecké konečně odhalen! Hvězda českého sportu chodí s tímhle fešákem

Ačkoliv zlatou medaili z lyžařského super-G letos na olympiádě v Pekingu Ester Ledecká neobhájila, zopakovaný parádní úspěch na sbowboardu už jí nikdo neodpáře. Teď ovšem hvězda českého sportu bude pár dní řešit jiné starosti. Na veřejnost totiž konečně prosáklo, s kým mladá kráska randí.

S informací o vztahu 26leté Ester Ledecké přišel čerstvě deník Blesk. Ten tak díky údajně důvěryhodným zdrojům z českých tenisových kruhů prozradil, že se trojnásobně zlatá olympionička už od loňského roku stýká s tenistou Robinem Staňkem.

O vztahu se vědělo od října

Samotná královna alpského lyžování se k nové lásce přiznala poprvé v říjnu. „Ano, jsem zadaná,“ uvedla tehdy na křtu knížky svého otce. Posléze dodala, že se jedná o někoho z její branže. Většina lidí tak měla za to, že Ledecká randí s nějakým snowboardistou či lyžařem. Nakonec tím ale byl myšlen jednoduše fakt, že je její přítel rovněž sportovcem.

Ledecká ovšem jakékoli detaily ze svého nového vztahu od té doby přísně tajila. Vyhýbala se ostatně i jakýmkoli fotkám s fešáckým tenistou. Přesto však párkrát uklouzla, když byla spatřena s vysokým blonďákem v okolí jejího pražského bytu. No a právě jeho identita dnes byla konečně potvrzena.

Seznámení v Řecku?

Staněk strávil značnou část loňského léta na řeckém ostrově Lefkada, které už dlouhé roky patří taktéž k oblíbené destinaci Ledeckých. Samotná Ester se tam pravidelně připravuje na novou sezónu, například když je na windsurfu nebo prkně taženém za lodí. Což je ostatně i druhé vodítko k tomu, že mladý pár spolu skutečně randí, právě na takovém člunu byl totiž zachycen i samotný tenista.

Důkazů je ale víc. Oba sportovci mají například stejného sponzora. A co víc, většinu tenistových fotek komentují i členové olympijského týmu Ledecké. Její trenér Justin Reiter například Staňkovi pod jeden z čerstvých příspěvků napsal: „Pěkná fotka. Tu musel dělat skvělý fotograf.“ Kohopak tím asi myslel? To je z odpovědi Staňka víceméně jasné: „Ten nejlepší,“ odepsal se smajlíkem mladý tenista.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.