Celebrity

18. července 2021 05:58

Zuzana Schneidewind

Prokletí role Dany Morávkové. Co divného po herečce lidé dodnes požadují?

Rodinná pouta (1): Dana Morávková o roli Andrey

Dana Morávková, nebo Andrea Rubešová? Herečka dostává od diváků dopisy se zvláštními požadavky. Některým totiž věrohodně ztvárněná role mrchy Andrey v Rodinných poutech natolik splynula s její představitelkou, že mezi realitou a seriálovou postavou přestali dělat rozdíl.

Jsou herci, kteří dokážou ztvárnit svoji roli tak věrohodně, že je pak diváci v reálném životě od hrané postavy přestanou odlišovat. Nebozí představitelé zdařile zahraných záletníků či vrahů jsou tak často na veřejnosti někým z lidu inzultováni, seriáloví lékaři zase bývají vyzýváni k poskytování nejrůznějších rad.

Přesně takové situace dobře zná i sympatická herečka Dana Morávková. Z ní před lety učinil veleúspěšný seriál Rodinná pouta podnikavou a vlivnou mrchu Andreu Rubešovou.

Dopisy od diváků pro Andreu

Připomeňme, že Andree Rubešové muži padají k nohám. Podnikavý duch, ale i intriky jsou jejími esy v rukávu. Andrea navíc dokáže zařídit i zdánlivě nemožné. A právě to utkvělo divákům natolik, že se začali na Danu Morávkovou s nejrůznějšími prosbami obracet i v reálném životě. „Andrea opravdu nebyla moc hodná holka. Tý šlo o peníze, měla milence a pokud vás má někdo takhle dvakrát týdně před očima na obrazovce, tak si myslí, že jste stejní,“ říká dnes herečka a pokračuje: „Domů mi chodily dopisy, velmi často mi chodily maily a lidé po mně jako po Andree chtěli, abych například dostala jejich dítě na vysokou školu,“ upřesňuje Dana Morávková podivné požadavky některých zmatenějších diváků, které s každou další reprízou seriálu sílí.

Dokonalé mrchy Daně Morávkové sluší

Za povšimnutí stojí fakt, že sympatická herečka Dana Morávková prošla na Primě několika seriály a ve všech jí vtiskly scenáristky Kateřina a Jitka Bártů podobný charakter – hodné dámy to rozhodně nejsou!

Po Poutech herečce přistála postava rýpavé komisařky Ireny v krimiseriálu V.I.P vraždy, která byla mírně řečeno na zabití. Do třetice se Dana Morávková divákům představila jako nekompromisní baronka Gabriela Trachtová hned ve dvouch řadách seriálu TEMNÝ KRAJ. „Holky mi tu postavu psaly na tělo. Vymyslely mi, kde žiju, že mi patří Štiřín, mám v garáži zaparkovaný pořádný bourák, do postele mi daly milence... Měly vymyšlené, co všechno ta jejich baronka bude mít a že si s chlapy jen hraje.“ Vše se vyplnilo, jen s těmi milenci se scenáristky prý moc nepředaly.

Seriál Rodinná pouta můžete sledovat každý všední den na Prima STAR.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.