zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Richard Genzer dostal ve vztahu novou šanci: Udělal jsem věci, za které se stydím

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Karolína Oehmová , Vydáno: 21.11.2021
Linda Finková a Richard Genzer tvořili dlouhé roky manželský pár. Ačkoliv řeší momentálně rozvod, zůstávají dál přátelé. To dokazuje i fakt, že se spolu objevili na křtu knihy, kterou Linda napsala a Richard pokřtil. Bývalý tanečník a komik prozradil, že u bývalé přítelkyně dostal novou šanci, a tak se musí popasovat s vlastními chybami.

reklama

Linda Finková napsala knihu s názvem Stará, tlustá, blbá. O její pokřtění požádala svého budoucího exmanžela Richarda Genzera, který rád nabídku i pozvání přijal. Jejich vztah nebyl vždycky růžový, ale nyní, jak se zdá, spolu vycházejí jako přátelé. Na křest knihy se přišla podívat i jejich dcera. „Užijeme si to jako rodina. Dcera se nám fakt povedla, je krásná, chytrá a úžasná. Někdy mě sice štve, ale to je normální,“ říká Finková.

Genzer nevěděl, že jeho bývalá žena umí psát

To, že Linda napsala knihu, bylo pro Richarda překvapením. „Já jsem vůbec nevěděl, že ona něco píše. Vždycky jen bylo napsáno na lednici vajíčka, máslo a vynes koš. Takže já jsem vůbec nevěděl, že umí dát dohromady souvislou větu,“ říká pobaveně Genzer.

Richard Genzer s Lindou Finkovou a jejich dcerou 1
Autor: profimedia Richard Genzer s Lindou Finkovou a jejich dcerou 1

Vypadá to, že známý bavič nenechá na své exmanželce nit suchou, ta to ale bere s humorem. „Musím říct, že on byl vždycky decentní. Jen jednou mi řekl, když jsem seděla na pelesti postele, že jsem dřív měla postavu jak kytara a teď už mám basu,“ prozrazuje Finková pořadu Showtime a dodává, že ji to nijak neurazilo a přišlo jí to vtipné.

Jak jsou na tom s láskou?

Richard prozradil na Lindu, že má přítele, a tak samozřejmě i nás zajímalo, jak je na tom on s láskou. „Mám přítelkyni a není to novinka. Nechci o tom vůbec mluvit, ona si to nepřeje. Jsem s ní rád, ale není to úplně skvělý, protože jsem udělal nějaké věci, za které se stydím, nebo jsem je neudělal dobře a chci je dělat lépe,“ zakončil diplomaticky Richard svoji odpověď. Další reportáže ze světa showbyznysu uvidíte v nedělním pořadu Showtime magazín na Prima CNN News po 20. hodině. 

Podívejte se na to, jak Richard Genzer mluvil o svém vztahu před několika měsíci:

Tanečník, herec a bavič Richard Genzer s přítelkyní Pavlou Kalinovou.

Richard Genzer prodává v kiosku a přiznal, že je single: Odešla, stýská se mi, miluju ji!

reklama

Související témata: Prima Pauza: SHOWTIME , FTV Prima , Prima pauza , Showtime , Richard Genzer , Linda Finková , přítelkyně , vztah , křest knihy

reklama

Přečtěte si také

reklama