Celebrity

21. listopadu 2021 05:55

Karolína Oehmová

Richard Genzer dostal ve vztahu novou šanci: Udělal jsem věci, za které se stydím

Linda Finková a Richard Genzer tvořili dlouhé roky manželský pár. Ačkoliv řeší momentálně rozvod, zůstávají dál přátelé. To dokazuje i fakt, že se spolu objevili na křtu knihy, kterou Linda napsala a Richard pokřtil. Bývalý tanečník a komik prozradil, že u bývalé přítelkyně dostal novou šanci, a tak se musí popasovat s vlastními chybami.

Linda Finková napsala knihu s názvem Stará, tlustá, blbá. O její pokřtění požádala svého budoucího exmanžela Richarda Genzera, který rád nabídku i pozvání přijal. Jejich vztah nebyl vždycky růžový, ale nyní, jak se zdá, spolu vycházejí jako přátelé. Na křest knihy se přišla podívat i jejich dcera. „Užijeme si to jako rodina. Dcera se nám fakt povedla, je krásná, chytrá a úžasná. Někdy mě sice štve, ale to je normální,“ říká Finková.

Genzer nevěděl, že jeho bývalá žena umí psát

To, že Linda napsala knihu, bylo pro Richarda překvapením. „Já jsem vůbec nevěděl, že ona něco píše. Vždycky jen bylo napsáno na lednici vajíčka, máslo a vynes koš. Takže já jsem vůbec nevěděl, že umí dát dohromady souvislou větu,“ říká pobaveně Genzer.

Vypadá to, že známý bavič nenechá na své exmanželce nit suchou, ta to ale bere s humorem. „Musím říct, že on byl vždycky decentní. Jen jednou mi řekl, když jsem seděla na pelesti postele, že jsem dřív měla postavu jak kytara a teď už mám basu,“ prozrazuje Finková pořadu Showtime a dodává, že ji to nijak neurazilo a přišlo jí to vtipné.

Jak jsou na tom s láskou?

Richard prozradil na Lindu, že má přítele, a tak samozřejmě i nás zajímalo, jak je na tom on s láskou. „Mám přítelkyni a není to novinka. Nechci o tom vůbec mluvit, ona si to nepřeje. Jsem s ní rád, ale není to úplně skvělý, protože jsem udělal nějaké věci, za které se stydím, nebo jsem je neudělal dobře a chci je dělat lépe,“ zakončil diplomaticky Richard svoji odpověď. Další reportáže ze světa showbyznysu uvidíte v nedělním pořadu Showtime magazín na CNN Prima NEWS po 20. hodině.

Podívejte se na to, jak Richard Genzer mluvil o svém vztahu před několika měsíci:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.