Celebrity

26. května 2021 06:00

Gabriela Kolinová

Richard Genzer prodává v kiosku a přiznal, že je single: Odešla, stýská se mi, miluju ji!

Tanečník, herec a komik Richard Genzer je opět sám. S Pavlou Kalinovou se rozešli po třech letech vztahu. Geňa přiznal, že ho to moc mrzí. Nesedí ale smutný doma. Už měsíc prodává v kiosku u přístavu nedaleko Lovosic výletníkům skvělé palačinky. Není to vyloženě jeho obživa, dělá to spíš proto, aby zahnal nudu.

Richard Genzer je muž mnoha profesí, teď aktuálně zpříjemňuje výlety cyklistům, vodákům a turistům. V přístavu nedaleko Lovosic jim servíruje své vymazlené palačinky, na které všichni pějí ódy. Také tu točí pivo. A důvod? Nechtěl čekat až se kultura vrátí do normálu. „Je to spíš abych neseděl doma než výdělečná činnost,“ přiznal v pořadu Showtime.

Otázkou je, zda sem turisté opravdu chodí na palačinky, nebo se chtějí podívat na známou tvář. A dávají dýška? „Dávají tuzér a když ne, tak já dlouho hledám drobný a řeknu si o to. Samozřejmě vracím. A když přijde dítě a řekne: ‚Já mám narozeniny,‘ tak to dostane zdarma, já jsem spíš rozdavačný,“ dodal Genzer.

Přiznal, že lidé se občas diví, co tady tanečník a herec dělá. „Jednou přišla paní a já tady zametal, a ona: ‚Jé, promiňte, pane Genzer, já jsem vám vlezla do záběru. A co děláte?‘ Řekl jsem: ‚Zametám.‘ Lidi jsou překvapený,“ přiznal.

Richard Genzer by si velmi přál přítelkyni získat zpátky

Richard Genzer je momontálně single, s přítelkyní Pavlou už měsíc netvoří pár, i když by si velmi přál ji získat zpátky. „Odešla, stýská se mi, miluju ji a to je vše, co k tomu řeknu,“ řekl otevřeně v pořadu Showtime.

Richarda můžete vidět vystupovat každé pondělní a středu večer na Prima Cool v pořadu Partička. Ten už točí neuvěřitelných deset let. A diváky stále baví. A 13. června si konečně zahrajou s kolegy i pod širým nebem ve Vamberku. S Partičkou se totiž vydávají na tour po českých městech s programem „Partička na vzduchu. Podrobný program najdete TADY.

Geňa přiznal, že už se na Partičku na vzduchu moc těší: „Já to miluju, když se to hraje venku, lidi si tam dají pivo a jsou uvolněný, takže je to skvělý,“ vysvětlil. A pro fanoušky má jeden vzkaz: „Přijďte na Partičku nebo na Marinu Labe, čau!“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.