zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Róby na Českých lvech: Tereza Těžká jako nevěsta, Sandra Nováková jako černá vdova

Gabriela Kolinová , Vydáno: 07.03.2021
Na sobotním předávání filmových cen Český lev se po hodně dlouhé době sešly české herečky. A samozřejmě toho využily a náležitě se hodily do gala! Jak jim to slušelo? A která z nich byla nejodvážnější?

reklama

Letošní slavnostní předávání cen Český lev bylo kvůli pandemii koronaviru bez diváků a bez červeného koberce. I tak ale dámy využily příležitosti a předvedly krásné róby. Teploty klesaly večer pod nulu, a tak trochu mrzly, ale jak se říká, pro krásu se musí trpět.

A která z hereček byla nejodvážnější? Pravděpodobně Elizaveta Maximová, jejíž černé šaty měly hluboký výstřih na zádech. Hned po ní rozhodně Jitka Schneiderová, která se na Českých lvech ukázala v průhledných šatech od Diora. A slušelo ji to moc. 

 

Herečka Jana Plodková zazářila v metalických šatech z dílny Victorie Beckham. Ovšem žádná párty, kde by zlaté šaty předvedla, se po vyhlášení cen nekonala: „Čekají nás velké restrikce a jestli si někdo myslí, že tady bude nějaký mejdan, tak to ne,“ prozradila pořadu ShowTime.

Herečka Tereza Těžká vypadala v bílých šatech ze salonu Princess jako nevěsta, Sandra Nováková zase jako černá vdova, její úchvatná róba byla z dílny Tom Ford. 

V růžových šatech na slavnostní večer přijela Alena Mihulová: „Já mám šatičky, které mi ušila Gábina Páralová. Měla jsem je mít už loni na Českého lva, ale pak jsem místo toho jela na záchranku,“ prozradila. 

 

A do gala se hodila i hvězda seriálu Sestřičky, Sabina Laurinová, která přiznala, že je to velký nezvyk: „Ano, velká premiéra – po roce podpatky! Jsem trošku rozechvělá, protože teď už nejsem moc zvyklá na tu velkou večerní, spíš na civil a na tepláky a mikiny!“

 

 

Na pomyslném červeném koberci se blýskla i Bára Poláková. Oblékla elegantní šedou róbu od české značky Leeda. Herečka Barbora Seidlová se na slavnostním večeru ukázala v decentních béžových šatech značky Eiri, která patří k jejím oblíbeným. Na rozdíl od některých kolegyň neměla potřebu odhalovat své přednosti.
 

 

Jak to herečkám slušelo? Na jejich róby se můžete podívat v GALERII v úvodu článku. 

Móda Zlatýcg glóbů 2021. Šaty hereček byly o dost střízlivější než v minulých letech

Zlaté glóby 2021: Herečky v obývácích měly krásnější šaty než ty na živém předávání

reklama

Související témata: Český lev , Tereza Těžká , Sandra Nováková , Sabina Laurinová , Jana Plodková , Jitka Schneiderová , Barbora Poláková , Barbora Seidlová

reklama

Přečtěte si také

reklama