Celebrity

26. srpna 2021 05:59

Roman Zach dává bacha na svého syna. Není se čemu divit!

Hvězdy nad hlavou: Rozhovor s Romanem Zachem

Herec Roman Zach je stálicí seriálů Modrý kód a Sestřičky, nově si ho ale budete spokojovat hlavně s postavou šarmantního architekta Veselého v novém seriálu televize Prima Hvězdy nad hlavou. Nejenže v něm bude motat hlavu Tereze Kostkové, ale navíc se na place uvidí i se svým synem Prokopem. Udílí mu při hraní odborné rady, nebo jej jen sleduje kritickým pohledem?

Roman Zach coby Ing. arch. Jan Veselý z Prahy přijíždí v první epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou do malebných Poběžovic. Má tady toho dost co k řešení. Sám totiž vyrůstal v dětském domově, stopy za jeho rodinou však vedou právě do Poběžovic. A tady potkává krásnou Lucii v podání Terezy Kostkové…

„Lucie je veterinářka, všude se ochomýtá a je to samozřejmě první postava, kterou potkám, když hledám Poběžovice. Zprvu mě začne nenávidět, a to je samozřejmě nejlepší cesta k tomu, abychom se začali milovat,“ popisuje herec, který se při natáčení potkával kromě řady hereckých kolegů také se svým synem Prokopem. Ten v seriálu ztvárňuje místního sígra Romana.

Jak se dívá Roman Zach na herecké angažmá syna?

Dohlíží na něj? „Samozřejmě, že jo! Já ho pořád sleduju, ale tvářím se u toho, že vůbec… Nechávám ho být, ale trošku na něj dávám bacha,“ směje se představitel úspěšného architekta s tím, že tahle informace by se nicméně k jeho synovi určitě dostat neměla.

Jak to Romanovi a Prokopovi Zachovým hraje, to můžete poprvé posoudit již v pondělí 30. srpna v novém seriálu Hvězdy nad hlavou. Na první epizodu se můžete podívat již nyní v exkluzivní předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.