Celebrity

1. října 2021 05:38

Žaneta Dernerová

Jakub Prachař přemýšlí o další svatbě! Přiměly ho k tomu romské hvězdy z Vyškova

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT IX (5) – Vystoupení Rom Star Vyškov

Tihle dva bráchové nejenže už mají bohaté zkušenosti s vystupováním na veřejnosti, ale jsou i úspěšnými hvězdami na internetu. Píseň, s níž šli do talentové soutěže, má na kanálu YouTube sledovanost takřka sedm milionů! Na jejich vystoupení se podívejte v exkluzivních ukázkách.

Bratři Damián a Karel Janečkovi tvoří duo RomStar Vyškov. Že jsou skutečnými romskými hvězdami z Vyškova dokazují i tím, jak úspěšná jsou jejich videa na kanálu Youtube. I přes to však přiznávají, že postavit se před porotu talentové show pro ně není snadné a neskrývají obrovskou trému.

V zákulisí dokonce přiznají, koho z porotců se bojí nejvíce. Tím nejobávanějším je pro ně mnohdy velmi přísný Jaro Slávik. Jako by byly jejich obavy z Jara citelné i na pódiu, zeptá se Marta Jandová, koho by z poroty na chvíli vymazali, kdyby měli tu možnost. Jaro možná předpokládá, že by si černého Petra vytáhl on, proto Martě hned opáčí: „Tak by tu byla bez tebe nuda,“ rozesměje i nervózní kluky.

Ač je jim teprve jedenáct a patnáct let, mají s vystupováním před publikem už bohaté zkušenosti. „Různé festivaly, svatby, narozeniny, křtiny,“ vyjmenovává jednotlivé akce starší z bratrů. „Pohřby, všechno,“ doplňuje ho se smíchem Jakub Prachař. Dvojice má nejraději svatby, ty jsou podle nich nejlepší. „Tak já to ještě přehodnotím, že bych se ještě jednou oženil, když vás vidím,“ začne přemýšlet nahlas Jakub.

Píseň Romstar Vyškov je hitem internetu

Milí mladíci přišli do soutěže s vlastní písničkou Kde si včera bol. Její rytmus všechny v sále rozpohybuje, text zase pobaví zejména proto, že zpívají o propité noci, což je v souvislosti s jejich věkem dost úsměvné.

Chlapci ale prozradí, že text jim skládal jejich otec, tudíž se není třeba obávat, že by se jich propařená noc týkala. Tato píseň je ale výjimečná ještě něčím jiným. Pěvecké duo má totiž vlastní účet na YouTube, kam vkládá svoje písně. A právě tato se těší nebývalému úspěchu. Má totiž více než šest a půl milionu zhlédnutí.

Nejen na skvělou dvojici Romstar Vyškov se těšte v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.