Sandra Nováková je šťastná a svůj věk neřeší. S partnerem prozradili, kdy bude svatba

Herečka Sandra Nováková ve čtvrtek oslavila devětatřicáté narozeniny. Čekalo ji překvapení, které pro ni připravil její partner a současně režisér Sestřiček Vojtěch Moravec přímo na place.

Svůj narozeninový den Sandra Nováková zasvětila práci. Budíček jí zvonil už po šesté ranní. Nástup na směnu v seriálu Sestřičky je neúprosný. V ateliérech ji ale tentokrát čekalo nejedno překvapení.

Záplava květin, dortíčky, které patří k jejím oblíbeným, nezbytné bublinky a vpád gratulantů přímo před kamerami. Tak vypadala narozeninová oslava herečky Sandry Novákové v ateliéru seriálu Sestřičky. Její partner a kolegové Jan Nedbal, Natalie Halouzková a Michaela Tomešová se jí tak snažili vynahradit v pořadí už druhou neuskutečněnou narozeninovou oslavu.

Jaký dárek si Sandra pořídila?

„Slavím ráda a je mi líto, že už druhý rok mám narozeniny v covidu a žádná velká oslava nebude,“ přiznala Sandra Nováková. První kytku ale dostala ještě za rozbřesku od svého muže a jeden dárek si pořídila sama. Jaký? „Boty. Mám úchylku na cokoliv spojené s módou, a protože můj muž je v tomhle ohledu trochu autista, musím si ji pořizovat sama,“ prozradila seriálová doktorka Saša Růžičková.

Sandra se svěřila i se svým velkým narozeninovým přáním. „Přeji si, aby pominula tahle šílená situace s covidem. Abychom začali zase normálně žít, abychom neměli strach o své blízké, rodiče, abychom byli všichni co nejdříve proočkovaní a mohli normálně slavit narozeniny. Aby se děti vrátily do škol a školek, pro ně je to také dlouhé. Mám pětiletého Mikuláše, který je s námi doma sice rád, ale je kontaktní a potřebuje děti kolem sebe,“ říká oslavenkyně, která svůj věk moc neřeší.

Rok do čtyřicítky. Kdy bude svatba?

A jak Sandra vnímá rok do čtyřicítky? „Necítím se na svůj věk, tělo funguje, obličej drží. Žádné změny na sobě neplánuji. Nejsem ani člověk, který bilancuje. Nelituju ničeho, všechny kroky, za které bych se možná mohla zpětně stydět nebo které mě vedly špatným směrem, mě dostaly tam, kde jsem teď. Všechno mělo smysl a důvod. Neměla bych teď vedle sebe úžasného muže a dítě, které se nám prostě povedlo. A nebyla bych takhle šťastná,“ svěřila v reportáži pořadu Showtime. A co Sandře popřál její partner, režisér Vojtěch Moravec: „Já jí přeju, aby měla krásný a skvělý život se mnou,“ řekl s úsměvem.

Snoubenci také prozradili, jak to vypadá s jejich plánovanou svatbou. „Termín svatby nemáme, naše zasnoubení proměníme ve sňatek, až se budeme moct s lidmi vídat a objímat bez omezení. Zatím to odkládáme z tohoto důvodu,“ prozradil reportérce Showtimu Moravec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.