zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Sandra Nováková je šťastná a svůj věk neřeší. S partnerem prozradili, kdy bude svatba

Zuzana Schneidewind , Vydáno: 16.04.2021
Herečka Sandra Nováková ve čtvrtek oslavila devětatřicáté narozeniny. Čekalo ji překvapení, které pro ni připravil její partner a současně režisér Sestřiček Vojtěch Moravec přímo na place.

reklama

Svůj narozeninový den Sandra Nováková zasvětila práci. Budíček jí zvonil už po šesté ranní. Nástup na směnu v seriálu Sestřičky je neúprosný. V ateliérech ji ale tentokrát čekalo nejedno překvapení. 

Záplava květin, dortíčky, které patří k jejím oblíbeným, nezbytné bublinky a vpád gratulantů přímo před kamerami. Tak vypadala narozeninová oslava herečky Sandry Novákové v ateliéru seriálu Sestřičky. Její partner a kolegové Jan Nedbal, Natalie Halouzková a Michaela Tomešová se jí tak snažili vynahradit v pořadí už druhou neuskutečněnou narozeninovou oslavu.

Sandra Nováková oslavila narozeniny v ateliérech seriálu Sestřičky.
Autor: FTV Prima Sandra Nováková oslavila narozeniny v ateliérech seriálu Sestřičky.

Jaký dárek si Sandra pořídila?

„Slavím ráda a je mi líto, že už druhý rok mám narozeniny v covidu a žádná velká oslava nebude,“ přiznala Sandra Nováková. První kytku ale dostala ještě za rozbřesku od svého muže a jeden dárek si pořídila sama. Jaký? „Boty. Mám úchylku na cokoliv spojené s módou, a protože můj muž je v tomhle ohledu trochu autista, musím si ji pořizovat sama,“ prozradila seriálová doktorka Saša Růžičková.

Sandra se svěřila i se svým velkým narozeninovým přáním. „Přeji si, aby pominula tahle šílená situace s covidem. Abychom začali zase normálně žít, abychom neměli strach o své blízké, rodiče, abychom byli všichni co nejdříve proočkovaní a mohli normálně slavit narozeniny. Aby se děti vrátily do škol a školek, pro ně je to také dlouhé. Mám pětiletého Mikuláše, který je s námi doma sice rád, ale je kontaktní a potřebuje děti kolem sebe,“ říká oslavenkyně, která svůj věk moc neřeší.

Rok do čtyřicítky. Kdy bude svatba?

A jak Sandra vnímá rok do čtyřicítky? „Necítím se na svůj věk, tělo funguje, obličej drží. Žádné změny na sobě neplánuji. Nejsem ani člověk, který bilancuje. Nelituju ničeho, všechny kroky, za které bych se možná mohla zpětně stydět nebo které mě vedly špatným směrem, mě dostaly tam, kde jsem teď. Všechno mělo smysl a důvod. Neměla bych teď vedle sebe úžasného muže a dítě, které se nám prostě povedlo. A nebyla bych takhle šťastná,“ svěřila v reportáži pořadu Showtime. A co Sandře popřál její partner, režisér Vojtěch Moravec: „Já jí přeju, aby měla krásný a skvělý život se mnou,“ řekl s úsměvem.

Snoubenci také prozradili, jak to vypadá s jejich plánovanou svatbou. „Termín svatby nemáme, naše zasnoubení proměníme ve sňatek, až se budeme moct s lidmi vídat a objímat bez omezení. Zatím to odkládáme z tohoto důvodu,“ prozradil reportérce Showtimu Moravec.

 

Eva Perkausová

Eva Perkausová se bude vdávat. Příteli řekla ano a bylo to velmi romantické

reklama

Související témata: Sestřičky , Sandra Nováková , narozeniny , svatba , narozeninové překvapení

reklama

Přečtěte si také

reklama