Celebrity

20. října 2021 05:51

Známý děda a slavná vnučka: Zedníček radil Filipu Antoniovi, jak na krásnou Amélii

Hvězdy nad hlavou - Vnučka Pavla Zedníčka a syn Dity Hořínkové. Jaké to je hrát v seriálu s rodinou?

Hvězdy nad hlavou jsou komediální seriál z malebné vísky Poběžovice, kde každý zná každého a všichni jsou skoro příbuzní. I herečtí představitelé místních figurek ale mezi sebou mají nečekané rodinné vazby. Zářným příkladem jsou Pavel Zedníček a Amélie Pokorná.

Pavel Zedníček a Amélie Pokorná se spolu na place při natáčení Hvězd nad hlavou moc nevídali, pojí je nicméně rodinná přízeň – Pavel Zedníček je dědečkem mladé herečky.

Hvězdy v seriálu Hvězdy nad hlavou

„Děda hrál dědu Filipovi. Spolu jsme neměli žádné dialogy, ale byli jsme spolu několikrát na natáčení. To, že s lidmi člověk netočí, neznamená, že s nimi není a netráví s nimi čas. My jsme se častokrát, když jsme měli obraz volno, popovídali. Bylo to moc milé a hrozně hezké,“ popisuje Amélie Pokorná, která v seriálu hraje krásnou Kristýnu. Právě tu se snaží sbalit Filip (Filip Antonio), kterému Pavel Zedníček coby jeho děda Bouček radí, jak Kristýnu sbalit.

Na place ale neměla příbuzné jen Amélie, ale také Filip Antonio. Tomu v Hvězdách nad hlavou hrála maminka. Ve videu se dozvíte, s kým si nejvíc užila natáčení a jaká vlastně byla její scéna!

Další zábavná bonusová videa si prohlédněte na stránce o pořadu Hvězdy nad hlavou!