zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Známý děda a slavná vnučka: Zedníček radil Filipu Antoniovi, jak na krásnou Amélii

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 20.10.2021
Hvězdy nad hlavou jsou komediální seriál z malebné vísky Poběžovice, kde každý zná každého a všichni jsou skoro příbuzní. I herečtí představitelé místních figurek ale mezi sebou mají nečekané rodinné vazby. Zářným příkladem jsou Pavel Zedníček a Amélie Pokorná.

reklama

Pavel Zedníček a Amélie Pokorná se spolu na place při natáčení Hvězd nad hlavou moc nevídali, pojí je nicméně rodinná přízeň – Pavel Zedníček je dědečkem mladé herečky.

Hvězdy v seriálu Hvězdy nad hlavou

„Děda hrál dědu Filipovi. Spolu jsme neměli žádné dialogy, ale byli jsme spolu několikrát na natáčení. To, že s lidmi člověk netočí, neznamená, že s nimi není a netráví s nimi čas. My jsme se častokrát, když jsme měli obraz volno, popovídali. Bylo to moc milé a hrozně hezké,“ popisuje Amélie Pokorná, která v seriálu hraje krásnou Kristýnu. Právě tu se snaží sbalit Filip (Filip Antonio), kterému Pavel Zedníček coby jeho děda Bouček radí, jak Kristýnu sbalit.

Na place ale neměla příbuzné jen Amélie, ale také Filip Antonio. Tomu v Hvězdách nad hlavou hrála maminka. Ve videu se dozvíte, s kým si nejvíc užila natáčení a jaká vlastně byla její scéna!

Další zábavná bonusová videa si prohlédněte na stránce o pořadu Hvězdy nad hlavou!

Pavel Zedníček a jeho vnučka Amelie

Pavel Zedníček má krásnou vnučku Amelii. Musí ji však hlídat. Kdo ji chce sbalit?

Filip Antonio v seriálu Hvězdy nad hlavou

Nahý, nebo v tangách? Filip Antonio si natáčení seriálu Hvězdy nad hlavou užil

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , hvězdy nad hlavou online , seriál hvězdy nad hlavou , FTV Prima , Prima pauza , amélie pokorná , Pavel Zedníček

reklama

Přečtěte si také

reklama