Celebrity

30. září 2021 15:00

redakce Prima Ženy

Štefan Margita o dramatu s Hanou Zagorovou: Policie ji našla v bezvědomí, je to vyměněný člověk

Exkluzivní výpověď Štefana Margity pro televizní pořad Showtime odhalila detaily úterního incidentu. Zpěvačku, jež byla před rokem hospitalizována s těžkým průběhem covidu, našla policie v bezvědomí v jejím bytě v pražském Podolí.

Pětasedmdesátiletá zpěvačka Hana Zagorová byla v úterý večer převezena do nemocnice. Manželka Štefana Margity se potýkala poslední týdny se zdravotními problémy, které si nese po těžkém onemocnění covidem, jež prodělala před rokem. Zagorová už od sedmdesátých let trpí nevyléčitelnou nemocí krve, jež může její zdravotní stav výrazně zkomplikovat.

Přesto Zagorová poslala fanouškům vzkaz. „Moji milí, od včerejšího večera jsem v nemocnici, protože můj zdravotní stav se nelepšil a přetrvávaly obtíže spojené s postcovidovým syndromem. Páni doktoři, a vlastně úplně všechen personál, dělají všechno, abych byla zase v pořádku. Věřím, že je vše na dobré cestě a těším se na vás. Vaše Hanka,“ píše zpěvačka.

Televizní pořad Showtime dnes večer uvede exkluzivní rozhovor se Štefanem Margitou o tom, co se Haně Zagorové stalo. Už teď si ale můžete přečíst menší ukázku, kde Margita popisuje krizovou situaci.

  • Štefane, Hanička byla v úterý večer hospitalizovaná, co se stalo?

Já jsem byl v Košicích, kde jsem měl ještě před koncertem dvě talkshow v divadle, po odpoledním jsem s ní ještě mluvil a po večerním už jsem se nedovolal. Nejdřív mi to bylo divný, ale říkal jsem si, že se asi dívá na televizi, ale když už jsem se nedovolal po deváté hodině, tak to už jsem se vylekal. Nejdřív jsem zlanařil Renátku, která pomáhá Hance při koncertech. Ta přijela, zvonila, bouchala a Hanka neotvírala a pak už jsem volal naši neteř Marianu a jejího manžela Standu a to stejný, zvonili a nikdo neotvíral. Tak jsme se domluvili, že musíme zavolat zámečníky, kteří do 10 minut přijeli, ale ti mohou otevřít byt jen pod podmínkou, že se musí zavolat policie, tak se volala policie. A když policajti přijeli, tak pak byt otevřeli a Hanku našli nahoře v ložnici u postele v bezvědomí.

  • A co se stalo? Jednalo se o intoxikaci léky?

Ne, nejednalo. Jak ona chodí na tu krev a na destičky, tak pravdopodobně měla těch destiček tak málo, že cítila, že je jí špatně, a když vstala, tak si pravděpodobně myslím, protože vedle postele se našel i telefon, že upadla. U postele máme i stojan na CD a to na ni všechno spadlo. Už se samozřejmě neprobrala a lidi zvonili a klepali a nemohli se dostat do bytu a pak zavolali záchranku, hned ji brali do nemocnice. Dnes jsem ji byl navštívit, před chviličkou, a už je zaplať Pánbůh v pořádku. To je vyměněnej člověk, ta stará Hana Zagorová, jak ji znám 30 let.Já doufám, že už ji příští týden pustí domů. Teď na ni musíme dávat pozor. Smůla, že jsem zrovna odletěl do Košic. Ale já jsem s ní mluvil ještě po prvním koncertě a byla naprosto v pohodě, v pořádku. A pak to nastalo. Zjistili strašně nízkej tlak a tak...


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.