Celebrity

30. prosince 2021 06:05

Zuzana Schneidewind

Štěpán Kozub ukázal varlátka a televize musela posunout celý silvestrovský program

7 pádů Honzy Dědka - Štěpán Kozub a urologie

Štěpán Kozub se v rozhovoru s Honzou Dědkem v jeho silvestrovské talkshow 7 pádů uvolnil natolik, že se kvůli jeho vtipům musel měnit celý televizní program. Popsal nejen své první vyšetření varlat. Situaci nezachránil ani jeho dlouholetý kamarád a kolega Robin Ferro.

Historku, kterou Štěpán Kozub prožil se svým spolužákem a dalším Tygrem Robinem Ferro vše začalo. Jak už nejspíš víte, poslední večer tohoto roku bude na televizi Prima patřit Honzovi Dědkovi a jeho silvestrovské talkshow 7 pádů. Jeho hosty budou populární ostravští improvizátoři Tři tygři: Štěpán Kozub, Albert Čuba, Robin Ferro a Vladimír Polák. Rozhovory s Honzou Dědkem doplní nekorektními improvizačními scénkami.

„Pamatuju si, jak jsme šli jednou ze školy na intr, bylo pozdě večer a proti nám šla asi šedesátiletá, hodně nezachovalá prostitutka. Robin zpozorněl. V tom zpozornění jsem neviděl fuj, ale spíš mňam. Řekla: Kdo si chce užít s kráskou? Já říkám: Asi my všichni, ale na dohled pěti kilometrů tady nikdo takový není, ty vole. Ale Robin už ji chytal za ruku, a že jde. Tak jsme ho ještě zachránili před tím, aby chytil nějakou pohlavní chorobu,“ práskl na kamaráda. Servítky si ale nebral ani vůči sobě.

Ukažte mi varlátka!

„Šel jsem poprvé na urologii. Jako peklo, ponížení vnitřní. Přišel jsem tam, byl tam starý doktor. Řekl: Vyskočte si, nohy od sebe. Říkal jsem si, klid, myslel jsem na nejhorší věci a jak asi vypadají jeho vejce, když je mu osmdesát. Vzal gumovou rukavici, teď mi tam zajel. Pak mě poslal nahoru na sono. Modlil jsem se, aby tam nebyla nějaká pěkná doktorka. Ty vole. Nádherná dvoumetrová bloncka, úplně jsem byl vyřízenej. Lehl jsem si, ona vzala gelík, řekla: Šup, ukažte mi ta varlátka. Tak jsem vypustil Krakena. Vzala tu pistoli a začala kroužit. Pak řekla: Uchopte penis a přiložte k pupíku, jela okružní cestu. Já: Ty vole. Ona: Tak semenné váčky jsou plné, tady malá cystička, to je jako by nic, to fouknete a už tam není. Jste zdravý – a že jste byl tak statečný, vemte si Hašlerku…“ vyprávěl Kozub, když se z režie ozvalo prosebné: „Štěpáne, já potřebuju něco do televize!“

Režisér Vojtěch Nouzák vytušil, že tohle v osm večer do televize neprojde. Štěpán Kozub už byl ale rozjetý a zastavovat nehodlal. Naopak ještě přidal. „Ty srabe! A to jsem nechtěl říct tenhle fór a teď ho řeknu. Přátelé, mám fór, který může posunout veškeré hranice televizní zábavy v České republice. Pojďme se teď všichni smluvit, že to je vtip, že to, co řeknu, si nemyslím a že s tím nesouhlasím. Ale vy taky ne, a proto to můžeme vyprávět. Kluci ten fór znají, je strašný, morbidní, ale je strašně vtipný. Já pak asi zdrhnu, až to řeknu,“ uvedl svoje další vystoupení Kozub a spustil vyprávění vtipu, kvůli kterému musela stanice posunout vysílání 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka tak, aby Kozubovy fórky nepředběhly desátou večerní. Celý rozhovor sledujte v 7 silvestrovských pádech Honzy Dědka v pátek 31. 12. ve 21:05 na Primě.

Rozsévač Robin Ferro

Robin Ferro je spolužákem Štěpána Kozuba a má česko-italský původ. „V Itálii se tvořily malé skupinky Italů, kteří pracovali v zahraničí, vydělali tam peníze a pak se vrátili, založili velké rodiny a postavili velké baráky. Mezi touto skupinou byl i můj tatínek. Procestoval takhle Filipíny, Rusko a další země. A pak se dostal do Česka, začal pracovat ve Zlínském kraji po stavbách, a když se měl vrátit zpět do Itálie, nešel, protože v kavárně potkal moji maminku. Viděl ji za sklem, myslel si, že ji sbalí jedním slovíčkem, ale neuměl česky. Tak ho maminka poslala do prdele, ale pak slovo dalo slovo a byli spolu. Před revolucí pašoval kolínské a pornomagazíny do Československa. Větší zájem byl o voňavky, prý se tady nedala sehnat,“ pobavil Honzu Dědka Kozubův spolužák Ferro.

První sex s diváky

„Se Štěpánem jsme spolu rok bydleli. Bylo to úplně strašné. Bydleli jsme kousek od Stodolní. Byl jsem u Štěpova prvního koitu, konkrétně s jeho současnou ženou Baruškou. Šlo o to, že jsem měl pěknější pokoj než Štěpán. Tak jsme mu to tam s kamarádem nachystali, svíčky jsme mu zapálili. V tom pokoji byla krásná skříň, která v sobě měla díru, tak jsme tam nastražili mikrofon, ten jsme napojili na notebook a odposlouchávali jsme jeho první pohlavní styk. Slyšeli jsme věty typu: Mně to nejde roztrhnout. Mně se to tam nevleze. Ještě nejsem. Řekli jsme mu to hned potom. Baruška na nás byla nejprve naštvaná, ale už je to dobré,“ prozradil Robin Ferro, který se letos oženil s architektkou Pavlou.

„Já jsem lil jak váza, buď jsem hrál v divadle, nebo jsem chlastal, nebo jsem hrál hry. Páju jsem poznal při chlastání. Po představení. Ona je architektka, ale provozuje zájmově kabaret a burlesku, tancuje. Na svoje vystoupení potřebovala konferenciéra, domluvili jsme se na podmínkách. Byl jsem mladý bouřlivý mládenec, tak jsem si říkal, že ji přefiknu. Bylo mi to jedno, přezdívalo se mi rozsévač. Začal jsem používat svoji taktiku, ale neuvědomil jsem si, že je architektka. Zval jsem ji do svého secesního bytu. Řekla mi, že secesní domy jsou v Ostravě asi tři, a já v nich rozhodně nebydlím. A že jede domů. Ale slovo dalo slovo a šli jsme na rande. Požádal jsem ji, jestli by mi nepůjčila pětikilo, protože jsem neměl prachy. Půjčila mi, a teď jsme spolu,“ prozradil Honzovi Dědkovi.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.