Celebrity

28. dubna 2021 05:59

Petra Kloidová

Stropnický a Krejčík: Reality show měla dojemnou dohru s Emmou z dětského domova

Politik Matěj Stropnický a herec Daniel Krejčík na sebe nedávno upozornili v reality show, v níž se předem vybrané páry rozdělí a vymění si na čas své místo v jiných rodinách. Jejich pokus vymanit se ze sociální bubliny vyšel skvěle a ještě k tomu měl dojemnou dohru.

Účinkování Matěje a Daniela v reality show sklidilo vesměs pozitivní reakce, v jejich sociální bublině prý vyvolalo doslova bouři. „Je to vlastně součástí mého pokusu se z této bubliny dostat,“ tvrdí bývalý předseda Strany zelených v Show Jana Krause. Stropnický o sobě říká, že i když aktuálně nemá žádnou funkci, cítí se jako politik, zároveň i jako novinář, což je obor, který vystudoval.

Útěk ze zámku do reality show

„Velkou část mého času nyní navíc pohlcuje opravování zámku,“ dodává. „Pořídili jsme si totiž takový vybydlený barák, kterému se říká zámek.“ Jeho přítel Daniel ale pevně věří, že jednoho dne to skutečně zámek bude. „Už jsme tam tři a půl roku a máme za sebou tři zimy,“ doplňuje Matěj a oba připouštějí, že účast v reality show byla trochu motivovaná finanční odměnou, ačkoli na věž pro zchátralý barokní zámeček stejně nestačí.

Daniel, který byl tím, kdo měl nahradit maminku v rodině se šesti dětmi, to nahlíží zase z jiné stránky: „Chtěli jsme jít pryč. Bylo to v lednu, kdy bylo venku minus třináct, a byl to jeden z nejlepších způsobů, jak na deset dnů vypadnout z toho baráku. Tak jsme si střihli a já jsem to vyhrál. Ale nepočítal jsem s tím, že tam bude šest dětí, přičemž tomu nejmladšímu bylo pět měsíců.“ Ačkoliv za deset dní naspal maximálně třicet hodin, nakonec si to užil. Herec s duší bohéma ale musel zládnout péči o děti, vaření a distanční výuku.

Dojemná dohra s Emmou z dětského domova

Daniel si děti zamiloval a ony jeho, sám na kameru přiznal, že by si děti přál, ačkoliv je jeho partner trochu proti. Celý příběh má ještě dojemnou dohru. Po odvysílání mu napsala devítiletá Emma z dětského domova, že by k nim klidně šla bydlet.

„Ať sem k tomu napíšu cokoliv, nebude to ani ze setiny tak silný jako to, co se teď ve mně děje,“ sdílel herec na sociálních sítích. Jestli podniká další kroky k tomu, aby se s Emmou dvojice potkala, už pár nechce medializovat.

Zámek v Osečanech má dva odlišné průvodce

Ačkoliv jejich zámek v Osečanech na Příbramsku ještě není zdaleka v tom nejlepším stavu, kultura v něm žije od samého počátku. V létě tu na nádvoří pořádají divadelní festival a zámek je také otevřen veřejnosti. „Od začátku zámkem provádíme. Máme jeden okruh, který pojímáme každý jinak,“ zve na závěr Matěj potenciální návštěvníky. „S námi jdete ten samý okruh, ale dozvíte se od každého něco úplně jiného. Dan má rád strašidla, pověsti a pohádky, já mám rád fakta, souvislosti a data. Takže dobré je dát si nejprve to moje a pak to jeho pro odlehčení.“ Více se dozvíte ve středu na Primě ve 21:35 v pořadu Show Jana Krause.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.