Celebrity

17. dubna 2021 05:59

Petra Kloidová

Tajemný Jiří Vyorálek: Má dvě děti a po světě si vydělával mytím oken

Jiří Vyorálek, představitel policejního patologa Roberta Mráze v seriálu Polda, si své soukromí pečlivě střeží. Ve společnosti se ukazuje jen výjimečně a na rozdíl od jiných kolegů veřejně nezmiňuje ani radostné okamžiky svého života. Herec charismatických rolí má dvě děti, ze zcestovalého bohéma se stal zodpovědným tátou.

Se svojí manželkou Zuzanou má dvě krásné děti, čtyřletého syna Vincenta a roční dceru Marii. Aby s nimi mohl trávit co nejvíce času, některé pracovní nabídky i odmítá. „Čas s nimi strávený je pro mě důležitý,“ prozradil rodák z Třebíče. Syna odmalička vede k tomu, že svou mladší sestřičku musí chránit a opečovávat. Tak jako kdysi jeho o deset let starší Zuzana. Právě díky ní se stal hercem. „Dělala amatérské divadlo a já ji hrozně záviděl. To předvádění se a volnost srandy. Že si člověk může dovolit věci, které si normálně v životě dovolit nemůže,“ přiblížil.

Krušné herecké začátky

Přihlásil se do dramatického kroužku a poté v Brně vystudoval JAMU. Herecké začátky ovšem byly krušné. Než se proslavil, přivydělával si mytím oken a o prázdninách jezdil sbírat jahody do Skotska, aby bylo z čeho žít. Dlouho žil bohémským životem. „Jel jsem si po svém, mimo mainstream, věnoval se nezávislému divadlu, což bylo dost málo komfortní. Oproti tomu teď žiju opravdu docela usedle,“ nastínil životní změnu Vyorálek, jehož hvězda vystřelila vzhůru až na prahu čtyřicítky. „Asi to přišlo tak, jak mělo. Myslím, že všechno má svůj čas a na některé věci je dobré si počkat. Je to takhle lepší než rychle vyletět, blýsknout se a pak zase rychle shořet a zmizet. Tomu se snad vyhnu. Nebo je to alespoň moje malé neskromné přání,“ uvedl herec, kterého můžete sledovat každou sobotu v seriálu Polda.

Přestože navenek působí jako zasmušilý muž s přísným výrazem ve tváří, ve skutečnosti je to jen jeho póza. „Já tím klamu pořád. Tvářím se, že jsem naštvanej, ale všechno to myslím jako legraci. Vypadá to jako útok, ale přitom je to sranda. Jsem takovej pitomec, který má tento styl humoru. Na druhou stranu nejsem úplný entuziasta, raději se nad věcmi zamýšlím a někdy si je tak ironicky okomentuji. Ale snažím se být ironický i vůči sobě,“ uzavřel herec.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.